PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Novinky v sortimentu

Aktuality

30.08.2020Objevte mocnou sílu přírody Nová organická kosmetika Nuxe Bio nově v Česku

Příroda byla vždy hlavním zdrojem inspirace a inovací značky Nuxe. Vážně bereme nejen péči o pokožku ale také původ používaných aktivních složek a vliv na životní prostředí. V Nuxe bio snoubíme ty nejhlubší vědecké poznatky laboratoří Nuxe…

zjistit více
21.06.2020Givenchy Irresistible Nový eau de parfum rozzáří vaše taneční léto

DÍKY SVĚDOMITÉ ENERGII JEJÍHO ZAKLADATELE, HUBERTA DE GIVENCHY, ZNAČKA DÁL POKRAČUJE V PSANÍ SVÉ HISTORIE POHYBU S IRRESISTIBLE GIVENCHY. VŮNĚ, KTERÁ JE SYMBOLEM ČISTÉHO SVÁDĚNÍ, VYZAŘUJÍCÍ ŠARM A BEZPODMÍNEČNOU ŽENSKOST. JEJÍ SPONTÁNNOST JE NAKAŽLIVÁ A PŘIROZENĚ PODMANIVÁ. TEMPO BYLO NASTOLENO ... KTERÁ Z VÁS JE PŘIPRAVENA PŘIPOJIT SE K TANCI?

zjistit více
13.06.2020Bez Nuxe Sun se už nikdy nebudete chtít opalovat! Nově v Česku a na Slovensku

Léto je v plném proudu a proto uvádíme tento lehký fluid s ochranným faktorem SPF 50, který chrání Vaše kožní buňky, hydratuje pleť a působí jako prevence výskytu tmavých skvrn. Díky němu dosáhnete krásného opálení.

zjistit více
01.06.2020Nuxe uvádí Very Rose Unikátní odličovací a čisticí řadu

Nuxe uvádí unikátní odličovací a čisticí řadu Very rose. Žádná jiná nebude respektovat přirozenou rovnováhu Vaší pokožky právě jako Very rose.

zjistit více
29.04.2020ABEILLE ROYALE Nejúčinnější včelí nektar

Kvalitní péče o pleť je základ, bez kterého žádný make-up pod sluncem nebude vypadat tak dobře. Nechte se hýčkat řadou Abeille Royale a exkluzivně u značky Guerlain poznejte ten nejúčinnější včelí nektar, který pochází z ostrova Ouessant na…

zjistit více
 

Diparlux

SPOLEČNOST DIPARLUX CZ&SK  JE VÝHRADNÍM DISTRIBUTOREM KVALITNÍCH SVĚTOZNÁMÝCH ZNAČEK Z OBLASTI KOSMETIKY, MÓDY A DESIGNU. DÍKY SVÉMU VÝJIMEČNÉMU PORTFÓLIU ZNAČEK A KVALITĚ POSKYTOVANÝCH SLUŽEB PATŘÍ SPOLEČNOST DIPARLUX MEZI VÝZNAMNÉ DISTRIBUČNÍ FIRMY NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU. DO PORTFOLIA SPOLEČNOSTI PATŘÍ LUXUSNÍ ZNAČKY: GUERLAIN, GIVENCHY, KENZO, MERCEDES BENZ, A DÁLE DEKORATIVNÍ KOSMETIKA DEBORAH MILANO A PHYSICIANS FORMULA, PŘÍRODNÍ KOSMETIKA NUXE A PURESSENTIEL, DERMOKOSMETIKA ISDIN, ŠPANĚLSKÁ DERMOKOSMETIKA COMODYNES, DĚTSKÁ KOSMETIKA MUSTELA A LIFESTYLOVÁ ZNAČKA DOMÁCÍHO DESIGNU RIVERDALE A ENZO DE GASPERI.

Zastupované značky

GUERLAINNUXEGIVENCHYKENZOMERCEDES-BENZRIVERDALEDEBORAH MILANOTALIKAPURESSENTIELENZO DE GASPERIMUSTELACOMODYNESPHYSICIANS FORMULAISDIN
Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.