PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Novinky v sortimentu

Aktuality

03.02.2022Mercedes-Benz Woman In Red The new Star eau de parfum

Mercedes-Benz Woman In Red, nová vůně v řadě Mercedes-Benz Woman, je okouzlující více než kdy předtím. Je intenzivní a smyslná, je to hvězdná vůně pro ty nejodvážnější ženy.

zjistit více
19.09.2021GIVENCHY L´INTERDIT EAU DE PARFUM ROUGE

OTEVÍRÁ SE NOVÁ KAPITOLA L´INTERDIT, KTERÁ SI POHRÁVÁ S JEDNÍM S NEJVĚTŠÍCH ŽIVLŮ - OHNĚM. TATO VŮNĚ PŘÍMO SÁLÁ ŽHAVOU SMYSLNOSTÍ. SKRYTÉ DŘEVITÉ NÓTY SE SNOUBÍ S PODZEMNÍMI NÓTY KOUŘE, OD VETIVERU A PAČULI AŽ PO SLADKÉ SANTALOVÉ DŘEVO. TATO KOMBINACE DODÁVÁ VŮNI JEDINEČNOU SMYSLNOST. EAU DE PARFUM ROUGE VIBRUJE NOVÝMI NÓTY OPOJNOSTI A JEHO…

zjistit více
19.09.2021GUERLAIN ABEILLE ROYALE ADVANCED YOUTH WATERY OIL JEŠTĚ ÚČINNĚJŠÍ

PRO LETOŠNÍ LÉTO PRO VÁS GUERLAIN PŘIPRAVIL NOVINKU V PODOBĚ INOVATIVNÍHO SLOŽENÍ PEČUJÍCÍHO OLEJE Z ŘADY ABEILLE ROYALE, ADVANCED YOUTH WATERY OIL. CHCETE-LI VAŠÍ PLETI DOPŘÁT ÚČINNOU HLOUBKOVOU ANTI-AGE PÉČI, VYPLNĚNÍ A VYHLAZENÍ VRÁSEK, DOKONALOU HYDRATACI, VĚNUJTE JÍ ÚČINNOU SÍLU NEJČISTŠÍCH MEDŮ A MATEŘÍ KAŠIČKY.

zjistit více
19.08.2021Mercedes Sign - Nový eau de parfum! Podepište svůj úspěch.

SIGN je nová ikonická vůně Mercedes-Benz, která vznikla napočest legendární třícípé hvězdě. Jde o symbol spojení mezi inovací a dokonalostí. SIGN je znakem úspěšného muže a jeho jedinečného přístupu k životu.

zjistit více
28.05.2021NOVEXPERT KONEČNĚ V ČESKU DIPARLUX UVÁDÍ NOVOU BIO DERMOKOSMETIKU

S uvedením značky NOVEXPERT přichází na trh kultovní řada hyaluronic acid pro mladistvý vzhled pleti. Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat první vrásky? Pak vaší pleti pravděpodobně chybí kyselina hyaluronová.

zjistit více
 

Diparlux

SPOLEČNOST DIPARLUX CZ&SK  JE VÝHRADNÍM DISTRIBUTOREM KVALITNÍCH SVĚTOZNÁMÝCH ZNAČEK Z OBLASTI KOSMETIKY, MÓDY A DESIGNU. DÍKY SVÉMU VÝJIMEČNÉMU PORTFÓLIU ZNAČEK A KVALITĚ POSKYTOVANÝCH SLUŽEB PATŘÍ SPOLEČNOST DIPARLUX MEZI VÝZNAMNÉ DISTRIBUČNÍ FIRMY NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU. DO PORTFOLIA SPOLEČNOSTI PATŘÍ LUXUSNÍ ZNAČKY: GUERLAIN, GIVENCHY, KENZO, MERCEDES BENZ, A DÁLE DEKORATIVNÍ KOSMETIKA DEBORAH MILANO A PHYSICIANS FORMULA, PŘÍRODNÍ KOSMETIKA NUXE A PURESSENTIEL, DERMOKOSMETIKA ISDIN, ŠPANĚLSKÁ DERMOKOSMETIKA COMODYNES, DĚTSKÁ KOSMETIKA MUSTELA A LIFESTYLOVÁ ZNAČKA DOMÁCÍHO DESIGNU RIVERDALE A ENZO DE GASPERI.

Zastupované značky

GUERLAINNUXEGIVENCHYKENZOMERCEDES-BENZRIVERDALEDEBORAH MILANOTALIKAPURESSENTIELENZO DE GASPERIMUSTELACOMODYNESPHYSICIANS FORMULAISDINNOVEXPERT
Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.