PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Novinky v sortimentu

Aktuality

21.06.2020Givenchy Irresistible Nový eau de parfum rozzáří vaše taneční léto

DÍKY SVĚDOMITÉ ENERGII JEJÍHO ZAKLADATELE, HUBERTA DE GIVENCHY, ZNAČKA DÁL POKRAČUJE V PSANÍ SVÉ HISTORIE POHYBU S IRRESISTIBLE GIVENCHY. VŮNĚ, KTERÁ JE SYMBOLEM ČISTÉHO SVÁDĚNÍ, VYZAŘUJÍCÍ ŠARM A BEZPODMÍNEČNOU ŽENSKOST. JEJÍ SPONTÁNNOST JE NAKAŽLIVÁ A PŘIROZENĚ PODMANIVÁ. TEMPO BYLO NASTOLENO ... KTERÁ Z VÁS JE PŘIPRAVENA PŘIPOJIT SE K TANCI?

zjistit více
13.06.2020Bez Nuxe Sun se už nikdy nebudete chtít opalovat! Nově v Česku a na Slovensku

Léto je v plném proudu a proto uvádíme tento lehký fluid s ochranným faktorem SPF 50, který chrání Vaše kožní buňky, hydratuje pleť a působí jako prevence výskytu tmavých skvrn. Díky němu dosáhnete krásného opálení.

zjistit více
01.06.2020Nuxe uvádí Very Rose Unikátní odličovací a čisticí řadu

Nuxe uvádí unikátní odličovací a čisticí řadu Very rose. Žádná jiná nebude respektovat přirozenou rovnováhu Vaší pokožky právě jako Very rose.

zjistit více
29.04.2020ABEILLE ROYALE Nejúčinnější včelí nektar

Kvalitní péče o pleť je základ, bez kterého žádný make-up pod sluncem nebude vypadat tak dobře. Nechte se hýčkat řadou Abeille Royale a exkluzivně u značky Guerlain poznejte ten nejúčinnější včelí nektar, který pochází z ostrova Ouessant na…

zjistit více
17.12.2019ISDIN NOVĚ V ČESKU Značka ISDIN, která byla založena před 40 lety ve Španělsku,

kombinuje maximální účinnost a bezpečnost svých produktů s inovativními texturami. Pro ISDIN je nezbytná stálá spolupráce s odborníky ve zdravotnictví a vědeckém výzkumu. Poskytuje komplexní řešení pro ošetření pleti na různých úrovních: léčba, prevence a péče.

zjistit více
 

Diparlux

SPOLEČNOST DIPARLUX CZ&SK  JE VÝHRADNÍM DISTRIBUTOREM KVALITNÍCH SVĚTOZNÁMÝCH ZNAČEK Z OBLASTI KOSMETIKY, MÓDY A DESIGNU. DÍKY SVÉMU VÝJIMEČNÉMU PORTFÓLIU ZNAČEK A KVALITĚ POSKYTOVANÝCH SLUŽEB PATŘÍ SPOLEČNOST DIPARLUX MEZI VÝZNAMNÉ DISTRIBUČNÍ FIRMY NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU. DO PORTFOLIA SPOLEČNOSTI PATŘÍ LUXUSNÍ ZNAČKY: GUERLAIN, GIVENCHY, KENZO, MERCEDES BENZ, A DÁLE DEKORATIVNÍ KOSMETIKA DEBORAH MILANO A PHYSICIANS FORMULA, PŘÍRODNÍ KOSMETIKA NUXE A PURESSENTIEL, DERMOKOSMETIKA ISDIN, ŠPANĚLSKÁ DERMOKOSMETIKA COMODYNES, DĚTSKÁ KOSMETIKA MUSTELA A LIFESTYLOVÁ ZNAČKA DOMÁCÍHO DESIGNU RIVERDALE A ENZO DE GASPERI.

Zastupované značky

GUERLAINNUXEGIVENCHYKENZOMERCEDES-BENZRIVERDALEDEBORAH MILANOTALIKAPURESSENTIELENZO DE GASPERIMUSTELANUXE BIOCOMODYNESPHYSICIANS FORMULAISDIN
Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.