PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

NOVÁ VIZE KENZO WORLD

Kenzo World vytvořili umělečtí ředitelé společnosti Kenzo Carol Lim a Humberto Leon. Svou vizi módy proměnili do své první vůně Kenzo World. Svět očima Carol Lim a Humberto Leon je odvážný, spontánní, překvapující, zábavný a pestrý. Je to svět, který oslavuje svobodu projevu, rozmanitost a tvořivost. Takový je i parfém Kenzo World - hravý, dynamický a věrný duchu Kenzo.

Základem Kenzo world je pivoňka, která se nachází v každém produktu Kenzo world. Kenzo world intense eau de parfum je symbolem ženy, která ví, co chce, která si vytváří a prosazuje své touhy! Její motto je "Bojuj za to, co chceš". Vůně je pro silné, nezávislé a sebevědomé ženy.

Ženy, které touží být sami sebou a vést zbytek světa k tomu, aby následoval jejich odvahu vyjádřit naplno své sny, hodnoty a touhy. Kenzo World Intense kopíruje magický symbol oka a flakon v temné modré barvě evokuje svět smyslnosti. Hypnotická barva reprezentuje sílu a odvahu ženy Kenzo.

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.