PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Objevte mocnou sílu přírody

Příroda byla vždy hlavním zdrojem inspirace a inovací značky Nuxe. Vážně bereme nejen péči o pokožku ale také původ používaných aktivních složek a vliv na životní prostředí. V Nuxe bio snoubíme ty nejhlubší vědecké poznatky laboratoří Nuxe spolu s těmi nejšetrnějšími způsoby pěstování a získávání ingrediencí za pomoci zelených technologií. Tato nová společensky odpovědná éra Nuxe je dotažená do nejmenšího detailu.

Všechny kosmetické produkty Nuxe Bio Organic jsou vyráběny ve Francii a certifikovány jako ekologické podle certifikace ECOCERT. V průměru obsahují 99 % složek přírodního původu a přes 52 % organických složek. Použité rostlinné oleje a vůně jsou 100 % přírodní.  Tam, kde to bylo jen možné, jsme použili výhradně recyklované obaly, abychom maximálně snížili vliv na životní prostředí. Toto Vás upoutá již při prvním pohledu na krabičku této nové kosmetiky, která je vyrobena z papíru certifikovaného FSC pocházejícího z udržitelně obhospodařovaných lesů. Krom toho jsou všechny obaly 100 % a nekonečně recyklovatelné. Protože jsou produkty Nuxe Bio Organic snadno biologicky rozložitelné a jsou výhradně rostlinného původu, ocení je všichni vegani a veganky.

Stejně jako Vás příroda nikdy nepřestane ohromovat a probouzet Vaše smysly, tak Vás nepřestanou uchvacovat účinky Nuxe Bio Organic. Díky jedinečné přírodní vůni, lehké textuře, okamžitému vpití do pokožky Vás čeká skutečně smyslový zážitek, který budete chtít opakovat znovu a znovu …

Objevte mocnou sílu přírody s Nuxe Bio Organic.

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.