PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Abeille Royale Double R – Renew & Repair

Obnova a korekce

Double R znamená dvojité „R“ - Renew & Repair, tedy obnovu a korekci pleti. Díky kombinaci složení poskytuje efekt „nové pokožky“, který podporuje cyklus obnovy epidermis bez podráždění pokožky.

Renew: obnovující účinek vychází z poznání, že s přibývajícím věkem se obnova kůže zpomaluje. Díky revolučnímu a více koncentrovanému složení Double R – Renew & Repair se pokožka postupně odlupuje bez efektu podráždění a zarudnutí a je schopna se obnovit 2krát rychleji, čímž se výrazně zvyšuje kvalita její struktury.

Repair: při tomto korektivním účinku hraje klíčovou roli gen TIEG1 přirozeně přítomný v pokožce. Sérum Double R stimuluje tento gen k syntéze dvou klíčových složek kůže, které hrají velkou roli v její obnově. Účinku je dosaženo dodáním kolagenu a kyseliny hyaluronové. Tento gen pokožku doplňuje a vypíná.

Sérum kombinuje korekční technologii od Abeille Royale s jemným peelingem pro vysoce efektivní působení na viditelné známky stárnutí, kterými mohou být ztráta pružnosti a pevnosti pokožky, vrásky, matná kůže, pleťové nedokonalosti nebo rozšířené póry.

Aplikujte ráno anebo večer před použitím krému na očištěnou pleť, ideálně po aplikaci Abeille Royale Oil.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.