PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Abeille Royale Advanced Youth Watery Oil

PEČUJÍCÍ OLEJ PRO VYHLAZENÍ, ZJEMNĚNÍ A REVITALIZACI POKOŽKY. PŘINÁŠÍ SÍLU SÉRA, BOHATSTVÍ OLEJE A OSVĚŽENÍ VODY. VYSOCE ÚČINNÝ, PLEŤ JE VIDITELNĚ NAPJATÁ, HLADŠÍ A ZÁŘIVĚJŠÍ.

  • 95% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
  • 9X RYCHLEJŠÍ OBNOVA PLETI
  • ZJEMŇUJE, REVITALIZUJE A VYHLAZUJE
  • OLEJOVÉ MIKROKAPSLE ZESILUJÍ PROTIVRÁSKOVÝ ÚČINEK
  • NEMASTNÁ TEXTURA

V ROCE 2017 ZÍSKAL YOUTH WATERY OIL 19 MEZINÁRODNÍCH CEN S CELOSVĚTOVĚ PRODANÝM JEDNÍM KUSEM KAŽDÝCH 26 SEKUND, ČÍMŽ SE BEZKONKURENČNĚ ŘADÍ K NEJPPRODÁVANĚJŠÍM PRODUKTŮM ŘADY ABEILLE ROYAL. JEHO OKAMŽITĚ ZNATELNÁ ÚČINNOST MU DOKONCE PŘINESLA PŘEZDÍVKU „MAGIC OIL“. 

VÝSLEDKY:

PO 6 HODINÁCH*

+125% HYDRATION

PO 8 HODINÁCH**

ÚPLNÉ OBNOVENÍ

PO 1 MĚSÍCI***:

POKOŽKA VIDITELNĚ PEVNĚJŠÍ : +56%

POKOŽKA VIDITELNĚ HLADŠÍ : +32%

POKOŽKA VIDITELNĚ ZÁŘIVĚJŠÍ : +49%

ADVANCED YOUTH WATERY OIL VE VYLEPŠENÉM SLOŽENÍ JE VÝSLEDKEM VÍCE NEŽ 10-TI LETÉHO VÝZKUMU LABORATOŘÍ GUERLAIN, VĚNOVANÉHO MEDU A JEHO SILNÝM REGENERAČNÍM SCHOPNOSTEM. V ROCE 2021 LABORATOŘE GUERLAIN OTEVŘELY NOVOU ÉRU DOKONALÉ MEDOVÉ ALCHYMIE UVEDENÍM ÚČINNĚJŠÍ TECHNOLOGIE, TZV. DYNAMIC BLACKBEE REPAIR TECHNOLOGY™.

CO JE DYNAMIC BLACKBEE REPAIR TECHNOLOGY™?

MED A MATEŘÍ KAŠIČKA Z FRANCOUZSKÉHO OSTROVA OUESSANT JSOU OBOHACENY O TŘI DALŠÍ MEDY, MED ZOSTROVA IKARIA V ŘECKU, ZE SEVERSKÉHO BOREÁLNÍHO LESA, NEBOLI TAJGY, ALAND VE FINSKU A Z OSTROVA KORSIKA VE FRANCII. VŠECHNY TYTO MEDY POCHÁZÍ BUĎ Z PŘÍRODNÍCH REZERVACÍ, NEBO Z BIOSFÉRICKÝCH REZERVACÍ UNESCO. TO ZNAMENÁ, ŽE SE MOHOU POCHLUBIT EXTRÉMNÍ ČISTOTOU V KOMBINACI SE SILNOU ÚČINNOSTÍ. JEJICH KOMBINACE PODPORUJE A URYCHLUJE PŘIROZENÉ SAMOREGENERAČNÍ MECHANISMY PLETI TÍM, ŽE POSILUJE SPOJENÍ MEZI PLETÍ A NEURONÁLNÍMI BUŇKAMI.

JEDINEČNÁ TEXTURA OLEJE BEZ LEPIVÉHO EFEKTU A EFEKTU MASKY SE PŘIZPŮSOBUJE VŠEM TYPŮM PLETI, PRO ŽENY KAŽDÉHO VĚKU, PRO VŠECHNY RITUÁLY V PÉČI O PLEŤ, BĚHEM CELÉHO ROKU.

ADVANCED YOUTH WATERY OIL JE ŠETRNÝ NEJEN K POKOŽCE, JE ZÁROVEŇ ŠETRNÝ I K PŘÍRODĚ. MÁ 100% RECYKLOVATELNÝ OBAL, LAHVIČKA OBSAHUJE VÍCE NEŽ 10% RECYKLOVANÉHO SKLA.

POUŽITÍ:

  • PŘED APLIKACÍ JEMNĚ PROTŘEPEJTE
  • APLIKUJTE RÁNO ANEBO VEČER SAMOSTATNĚ NEBO PRO ZESÍLENÍ ÚČINKU PŘED POUŽITÍM SÉRA
  • NANESTE 2 AŽ 3 KAPKY DO DLANÍ A APLIKUJTE NA KRK A TVÁŘ
  • JEMNOU MASÁŽÍ VETŘETE DO POKOŽKY

* Instrumentální test na 11 ženách, po 6 hodinách

** Instrumentální test na 20 ženách, 2 aplikace denně

*** Výsledky dle bodování, 31 žen, 2 aplikace denně, po 1 měsíci

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.