PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

ANGE OU DÉMON LE PARFUM

Givenchy jako první představuje nový rituál v používání vůní: ten nejsmyslnější parfém doprovázený notami plnými osudové přitažlivosti a koncentrované svůdnosti pro extázi vašich smyslů.

Zapomeňte na všechna známá pravidla týkající se svádění. Všechno je jinak. Givenchy představuje novou dimenzi vůně Ange ou Démon, nejvášnivější vůni všech dob. Otevírá se nový příběh plný svůdnosti, který zbožňuje ženskost a posouvá všechny známe hranice. Budete anděl, nebo démon? Ange ou Démon? Angel or Demon? To víte jen vy sama ...

Svůdná a elegantní vůně, dřevito florientální. Jasmín Sambac je ztělesněním ženské erotiky, instinktu svádění. Stimulující tlukot pižma na kůži způsobí doslova extázi vašich smyslů. Intenzivní a podmanivé nóty pačuli se objímají s magnetickým jantarem.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.