PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

ANTIOXIDAČNÍ SÉRUM S EXTRAKTEM Z CHIA SEMÍNEK

Vítejte ve světě Nuxe Bio. Ve světě nové generace certifikované organické péče a to bez kompromisů. Díky této jedinečné síle zvyšujeme potenciál přírody a  chováme s se k ní s maximálním respektem. Zároveň uchováváme nenapodobitelnou smyslnost značky NUXE, tak jak ji doposud znáte.

Pro tuto zcela novou řadu využíváme ty nejúčinnější Bio organické ingredience, jako jsou chia semínka, pohanka, semínka moringa, bílý čaj, mořské řasy a buňky citrusů. 

S vizí, že na organickém přístupu a ekologii záleží jdeme ještě dál. Naše obaly obsahují 25 - 100 % PET recyklátu a papírové obaly jsou ze 100 % z recyklovaného kartonu. 

Nuxe bio bereme zcela vážně a proto jsou všechny produkty této řady certifikovány francouzskou organizací pro kontrolu a certifikaci, která je lídrem v Evropě. S respektem k chartám COSMEBIO/COSMOS, které nařizují 95 % obsahu složek přírodního původu a 20 % obsahu organických složek, jsme zašli s Nuxe Bio ještě dál. Tato řada má minimálně 98 % složek přírodního původu a v průměru 52 % složek organických.

Antioxidační sérum

Extrakt z Chia semínek je základní složkou tohoto ryzího séra určeného pro všechny typy pleti získávané v Italských laboratořích. Chia je považovaná za super potravinu, bohatou na antioxidanty. Díky její biotechnologii dochází k násobení buněk s následnou fermentací ochranného gelu. Sérum navíc obsahuje stabilizovaný zdroj vitaminu C zcela přírodního původu. Tento komplex pak vytváří dlouho trvající anti-oxidační ochranu a díky svému účinku přispívá k mladistvému vzhledu. Vaše pleť bude svěží, projasněná a plná. 

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.