PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

AQUA KENZO POUR FEMME EAU DE TOILETTE

NOVÁ NÁVYKOVÁ VŮNĚ PRO NI A PRO NĚJ. LINIE VŮNÍ AQUA KENZO JE ZÁKLADNÍM ELEMENTEM SVĚTA KENZO. JE TO PROTIKLAD NUDY A NORMY. JE TO NEJOBLÍBENĚJŠÍ HŘIŠTĚ PRO KREATIVCE KENZA, NEČEKANÁ VÁŠEŇ A PŘEDEVŠÍM ABSOLUTNÍ NÁVYK. MILOVNÍCI VODNÍHO SVĚTA SE SPOJÍ DO KOMUNITY, KTEROU REPREZENTUJE AQUA KENZO: AQUA KENZO, FOR WATER ADDICTS ONLY.

NÁVYKOVÁ SVĚŽEST

PRO NI, ZBRUSU NOVÉ SLOŽENÍ: EXKLUZIVNÍ ESSENCE SVĚŽÍ MANDARINKY, KTERÁ DODÁVÁ VŮNI NAPROSTOU LEHKOST. ZELENÝ ČERNÝ RYBÍZ VŮNI NABIJE ENERGIÍ A VYTVOŘÍ TAK NEODOLATELNOU BAREVNOU SMRŠŤ. ČERSTVÉ MALINOVÉ LÍSTKY A OMAMNÁ MAGNOLIE ZASE VŮNI PŘIDAJÍ TY SPRÁVNÉ POZITIVNÍ VIBRACE. NÁVYKOVÉ DUO JE JAKO BLÁZNIVÝ TANDEMOVÝ SESKOK, KTERÝ NEJDE ZASTAVIT. NAPROSTO VÁS POHLTÍ. SVĚŽÍ KVĚTINOVÁ VŮNĚ, NEOBVYKLÁ A VÝRAZNÁ, S PODPISEM LOUISE TURNER.

JE SYMBOLEM DNA ZNAČKY KENZO. SLAVNÝ OBRAZ VLNY NA POBŘEŽÍ JAPONSKÉ KANAGAWY SE PROMÍTÁ DO SAMOTNÝCH FLAKONŮ OBOU VŮNÍ. A SYMOLIZUJE NAPROSTOU VOLNOST A NEKONEČNÉ MOŽNOSTI. FLAKONY VLNU KOPÍRUJÍ SVÝM TVAREM A MODERNÍMI BARVAMI. SVĚTLE ZELENÁ PRO NI A KOBALTOVĚ MODRÁ PRO NĚJ. MILOVNÍCI VODY VIDÍ VLNU JAKO PŘEKÁŽKU, KTEROU MUSÍ ZDOLAT, JAKO DOBRODRUŽSTVÍ, KTERÉ MUSÍ PŘEKONAT, JAKO VÝZVU, NA KTEROU ČEKAJÍ CELÝ ŽIVOT.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.