PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

AQUA KENZO POUR HOMME EAU DE TOILETTE

NOVÁ NÁVYKOVÁ VŮNĚ PRO NI A PRO NĚJ. LINIE VŮNÍ AQUA KENZO JE ZÁKLADNÍM ELEMENTEM SVĚTA KENZO. JE TO PROTIKLAD NUDY A NORMY. JE TO NEJOBLÍBENĚJŠÍ HŘIŠTĚ PRO KREATIVCE KENZA, NEČEKANÁ VÁŠEŇ A PŘEDEVŠÍM ABSOLUTNÍ NÁVYK. MILOVNÍCI VODNÍHO SVĚTA SE SPOJÍ DO KOMUNITY, KTEROU REPREZENTUJE AQUA KENZO: AQUA KENZO, FOR WATER ADDICTS ONLY.

NÁVYKOVÁ SVĚŽEST

PRO NĚJ, PONOŘTE SE HLUBOKO DO OCEÁNU S KREATIVNÍM DUEM KENZA- ANE AYO A PHILIPPEM ROMANO. ČERSTVÉ LESNÍ OVOCE, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY S NEODOLATELNÝMI AKCENTY SVĚŽESTI. OMAMNÉ SANTALOVÉ DŘEVO SE SNOUBÍ SE VZÁCNÝM CEDROVÝM DŘEVEM A VYTVÁŘÍ TAK VELMI SMYSLNÉ DUO - VLNA JMÉNEM HOKUSAI.

JE SYMBOLEM DNA ZNAČKY KENZO. SLAVNÝ OBRAZ VLNY NA POBŘEŽÍ JAPONSKÉ KANAGAWY SE PROMÍTÁ DO SAMOTNÝCH FLAKONŮ OBOU VŮNÍ. A SYMOLIZUJE NAPROSTOU VOLNOST A NEKONEČNÉ MOŽNOSTI. FLAKONY VLNU KOPÍRUJÍ SVÝM TVAREM A MODERNÍMI BARVAMI. SVĚTLE ZELENÁ PRO NI A KOBALTOVĚ MODRÁ PRO NĚJ. MILOVNÍCI VODY VIDÍ VLNU JAKO PŘEKÁŽKU, KTEROU MUSÍ ZDOLAT, JAKO DOBRODRUŽSTVÍ, KTERÉ MUSÍ PŘEKONAT, JAKO VÝZVU, NA KTEROU ČEKAJÍ CELÝ ŽIVOT.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.