PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

BABY ISDIN NUTRAISDIN AF PÉČE O PLENKOVOU OBLAST

Baby ISDIN
Nutraisdin AF

Péče o plenkovou oblast
Regenerační mast s mikonazolem eegeneruje a pomáhá kontrolovat množení mikroorganismů. 

  • Plenková vyrážka je akutní zánětlivá patologie v oblasti gluteální a genitální. Může být dráždivé a/nebo infekční, doprovázené svěděním, bolestivostí, erytémem, erytémovými puchýři, erozí a příležitostně mokváním nebo hnisáním.
  • Projevuje se často u kojenců. Zjištěná data poukazují na skutečnost, že u 35 až 70 % dětí do 2 let se vyskytuje jeden nebo více případů plenkové vyrážky různých stupňů závažnosti. Může se vyskytnout u novorozenců od třetího týdne života až do doby, kdy nosí pleny, ale převážně v období mezi šesti a dvanácti měsíci. Postihuje obě pohlaví stejně a bylo zjištěno, že se vyskytuje třikrát častěji u dětí s průjmem.
  • Léze obvykle ovlivňují gluteální oblast, peri-anální a peri-vulvální oblasti a tříselné záhyby
  • Dráždivost moči a stolice se zvyšuje okluzí, třením, vlhkostí a stálým kontaktem s plenkou. Nejohroženějšími osobami jsou osoby na lůžku s omezenou pohyblivostí, inkontinencí a průjmem a dlouhodobým používáním širokospektrálních antibiotik
  • Tento typ dermatitidy se často objevuje s výskytem prvních zubů.

Baby ISDIN
Nutraisdin AF
Regenerační mast s mikonazolem
Regeneruje a pomáhá kontrolovat množení mikroorganismů

Napravuje pokožku. Obsahuje složky pomáhající kontrolovat množení mikroorganismů. Agresivní faktory v oblasti plenky snižují schopnost pokožky se bránit. Složení s mikonazolem napravuje pokožku: Jeho složky přispívají k zabránění růstu mikroorganismů a k neutralizaci enzymů způsobujících podráždění pokožky. Regeneruje kožní film. Chrání: Vytváří ochrannou bariéru, která pokožku brání a chrání před podrážděním v oblasti plenky, a poskytuje jí nezbytný klid k zotavení. Bez kortikosteroidů. Menší riziko sekundárních účinků na kojeneckou pokožku.

Použití: nanášejte na čistou, suchou pokožku po dobu 7 dnů při každém přebalování; namažte celou oblast hýždí a genitálií tenkou, rovnoměrnou vrstvou.

Složení:
Dusičnan mikonazolu 0,25%: antimykotický
Oxid zinečnatý 20%: ochrana, antiseptický, zabraňuje a léčí podráždění
Dexpanthenol 1,5%: zklidňuje a zjemňuje. Obnovuje funkci kožní bariéry 

Vědecky podloženo

  • S minimální antimykotickou koncentrací nezbytnou k inhibici c. Albicans.
  • Účinnost vs. Bezpečnost.
  • Napravuje a zmírňuje poškozenou oblast.
  • Zabraňuje a léčí podráždění a vytváří ochranný film mezi lézí a dráždivými látkami
    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.