PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

BUBBLE MASK BIO-DETOX® DETOXIKAČNÍ MASKA

DUSÍ VAŠI PLEŤ ZNEČIŠTĚNÉ PROSTŘEDÍ?
NASAĎTE SI KYSLÍKOVOU MASKU!

BUBBLE MASK BIO-DETOX®
PRVNÍ OKYSLIČUJÍCÍ DETOXIKAČNÍ MASKA INSPIROVANÁ KOREJSKÝMI DETOXIKAČNÍMI METODAMI.

„Znečištění je opravdová pohroma pro pokožku. Naše buňky jsou otrávené, dusí se a mají problémy s fungováním, což způsobuje únavu a předčasné stárnutí. Výzkumný tým Taliky objevil rychlou a snadnou cestu k očistě od toxinů a škodlivin pomocí korejské pěnivé látkové masky. Ta spojuje aktivní detoxikační látky spolu s tradičním asijským předpisem - bambusové uhlí, probiotika a kyslík.

Užijte si okamžitě očištěnou pleť!“
Alexis de Brosses, Prezident a zakladatel

Mnoho kosmetických produktů v dnešní době uvádí, že dokáží čelit škodlivým následkům znečištěného prostředí. Ale je možné zajít ještě dále? Ano je! BUBBLE MASK BIO-DETOX® není jen produkt bojující proti nečistotám. Je to senzační produkt, který je efektivní a vaše pleť se po něm bude cítit dokonale.
Pěnivá maska s tisíci mikrobublinkami.

Jakmile dojde ke kontaktu s vaší pletí, BUBBLE MASK BIO-DETOX®, s výtažky z černého uhlí, způsobí pěnění stovek a tisíců kyslíkových mikrobublinek. Kvalitní bílá, hutná forma pěny obalí vaší pleť do poctivé kyslíkové masky. Zažijte ten pocit!

Viditelně výsledky po pouhých 10 minutách.

Po 10 minutách aplikace BUBBLE MASK BIO-DETOX®, je vaše pleť zklidněná, hydratovaná a detoxikovaná. Póry jsou zmenšené a vaše pleť je čistší, zářivější a vyzařuje svěžestí!

3 kroky detoxikačního plánu.

Unikátní složení této masky kombinuje kyslík spolu s nejlepšími tradičními ingrediencemi, které zajišťují okamžité vyčištění pleti. Tento proces obsahuje tři fáze:

1 Osvobození pórů od toxinů a znečištění.

Bambusové uhlí, známé pro své detoxikační síly absorbuje nečistoty a produkuje vhodné množství infra-červeného světla, které stimuluje kožní mikrocirkulaci a podporuje obnovu buněk.

2 Posiluje přírodní obranyschopnost pleti.

Probiotický extrakt z fermentované rýže, produkované při výrobě mléčného a sladkého korejského vína zvaného makgeolli, vyrovnává a posiluje pokožku.

3 Zklidňující a hydratační

100% klíčových ingrediencí je přírodního původu a dohromady pracují na péči o poškozenou pleť.

Viditelné výsledky po pouhých 10 minutách.

Po 10 minutách aplikace BUBBLE MASK BIO-DETOX®, je vaše pleť zklidněná, hydratovaná a detoxikovaná. Póry jsou zmenšené a vaše pleť je čistší, zářivější a vyzařující svěžestí!

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.