PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

BUST PHYTOSERUM

Po dnes již kultovním Bust Seru na prsa, které si od svého uvedení v roce 2009 zamilovaly miliony žen po celém světě, přichází nejnovější verze BUST PHYTOSERUM, které je díky novému komplexu aktivních přírodních složek ještě účinnější.

Stejně jako jeho předchůdce i nová verze využívá účinků guggulu, výtažku z kůry keře mukul, který zvětšuje objem tukových buněk v podkoží a tím i objem prsou. Nechybí ani biomimetické peptidy, které urychlují produkci kolagenu a aktivují buněčnou regeneraci, díky čemuž dochází k viditelnému zpevnění a zlepšení tonusu pleti. Nepostradatelný je i účinek hyaluronové kyseliny, která je okamžitým zdrojem intenzivní dlouhodobé hydratace, ovesných cukrů s vypínacím účinkem, vyživujícího a silně regeneračního oleje z růže a malinovníku a indického kaštanu stimulujícího mikrocirkulaci.

Účinek osvědčené formule navíc posiluje zcela nový komplex rostlinných extraktů. Výtažek z kdoulí a plodů mangostany lahodné, tropického stromu původem z Indonésie, aktivně a přirozenou cestou zvětšují objem prsou, zatímco bioenzymy zelených řas zlepšují pevnost pleti.

Během 4 týdnů dochází k viditelnému zlepšení objemu a pevnosti (+71 %), úrovně hydratace (+97 %) a pozvednutí prsou (+66 %).

Dermatologicky testováno, bez vedlejších účinků, výsledky prokázané klinickými studiemi.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.