PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

BYBY ISDIN NUTRAISDIN ZN40 PÉČE O PLENKOVOU OBLAST

Baby ISDIN Nutraisdin ZN40
Péče o plenkovou oblast

Regenerace a ochrana podrážděné pokožky je účinná od prvního použití. 

  • Plenková vyrážka je akutní zánětlivá patologie v oblasti gluteální a genitální. Může být dráždivé a/nebo infekční, doprovázené svěděním, bolestivostí, erytémem, erytémovými puchýři, erozí a příležitostně mokváním nebo hnisáním.
  • Projevuje se často u kojenců. Zjištěná data poukazují na skutečnost, že u 35 až 70 % dětí do 2 let se vyskytuje jeden nebo více případů plenkové vyrážky různých stupňů závažnosti. Může se vyskytnout u novorozenců od třetího týdne života až do doby, kdy nosí pleny, ale převážně v období mezi šesti a dvanácti měsíci. Postihuje obě pohlaví stejně a bylo zjištěno, že se vyskytuje třikrát častěji u dětí s průjmem.
  • Léze obvykle ovlivňují gluteální oblast, peri-anální a peri-vulvální oblasti a tříselné záhyby
  • Dráždivost moči a stolice se zvyšuje okluzí, třením, vlhkostí a stálým kontaktem s plenkou. Nejohroženějšími osobami jsou osoby na lůžku s omezenou pohyblivostí, inkontinencí a průjmem a dlouhodobým používáním širokospektrálních antibiotik
  • Tento typ dermatitidy se často objevuje s výskytem prvních zubů. 

Regenerace a ochrana podrážděné pokožky
Účinná od prvního použití 

Obnovuje a chrání podrážděnou pokožku. S provitaminem B5. Specifické složení pro oblast plenky, které obnovuje a chrání i tu nejcitlivější pokožku. Poskytuje účinnou regeneraci: Kombinuje adstringentní, regenerační a hydratační složky, které pomáhají regenerovat kožní film a uzdravovat podrážděnou a opruzenou pokožku. Maximální ochrana: Díky oxidu zinečnatému tvořícímu

40 % přípravku poskytuje vynikající ochranu citlivé a/nebo atopické pokožky a ochranu při delším nošení plenky.

Použití: na ochranu pokožky naneste při každém přebalování tenkou, rovnoměrnou vrstvu na čistou, suchou oblast hýždí a genitálií. Jako regenerační péče: Nanášejte 2 až 3 dny při každém přebalování. V případě, že podráždění neustupuje, poraďte se se svým dětským lékařem.

Složení:
40% oxid zinečnatý: má antiseptické vlastnosti, chrání kožní bariéru a pokožku před třením pleny a kontaktem s močí a stolicí.
1,5% dexpanthenol: protizánětlivý a epiteliální regenerátor. Zvyšuje funkci kožní bariéry.
Bambucké máslo: obnovuje pokožku a posiluje funkci bariéry.
Glycerin: zvlhčující vlastnosti.
Pomocná látka bez obsahu vody ve formě masti.

Vědecky podloženo

  • Byl prokázán reparativní a ochranný účinek proti podráždění, bolestivosti a zarudnutí způsobenému v oblasti pleny.
  • Větší izolace a absorpční bariéra chrání pokožku.
  • Zlepšuje příznaky spojené s plenkovou vyrážkou (bolest, zápach, podráždění, pálení).
  • Unikátní na španělském trhu se 40% oxidem zinečnatým.

 

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.