PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

CICAPOST KRÉM NA JIZVY A ZRANĚNÍ

Pomáhá hojit uzavřené rány a sjednocuje jejich barvu. Dermatologická péče o zjizvenou tkáň.

Jizva je konečným výsledkem procesu hojení zranění. Vytvořená tkáň jizvy je slabší, méně̌ elastická a pigmentovanější než zdravá tkáň a může vést k méně̌ funkčnější či estetičtější pokožce. Složení opravného krému Cicapost obsahuje složky, jako jsou panthenol, olej
z šípkové růže, nikotinamid, aktivní složky pupečníku asijského a tokoferol acetát, které specificky zlepšují vzhled, elasticitu a tón pokožky a ulevují od svědění. Pomocné látky v krému zlepšují jemnost a elasticitu jizev, čímž umožnují snadnou a pohodlnou aplikaci.

Použití: aplikujte 3krát až 4krát denně̌ přímo na postiženou oblast, čistou a suchou, a jemně̌ masírujte, dokud se zcela nevstřebá.
Bezpečnostní upozornění: nepoužívejte na otevřené rány. Vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zevní použití. Nedráždí pokožku. Klinicky testované. Nekomedogenní.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.