PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

ČISTICÍ MICELÁRNÍ VODA S EXTRAKTEM ZE SEMÍNEK MORINGY

Vítejte ve světě Nuxe Bio. Ve světě nové generace certifikované organické péče a to bez kompromisů. Díky této jedinečné síle zvyšujeme potenciál přírody a  chováme s se k ní s maximálním respektem. Zároveň uchováváme nenapodobitelnou smyslnost značky NUXE, tak jak ji doposud znáte.

Pro tuto zcela novou řadu využíváme ty nejúčinnější Bio organické ingredience, jako jsou chia semínka, pohanka, semínka moringa, bílý čaj, mořské řasy a buňky citrusů.  

S vizí, že na organickém přístupu a ekologii záleží jdeme ještě dál. Naše obaly obsahují 25 - 100 % PET recyklátu a papírové obaly jsou ze 100 % z recyklovaného kartonu. 

Nuxe bio bereme zcela vážně a proto jsou všechny produkty této řady certifikovány francouzskou organizací pro kontrolu a certifikaci, která je lídrem v Evropě. S respektem k chartám COSMEBIO/COSMOS, které nařizuje 95 % obsahu složek přírodního původu a 20 % obsahu organických složek, jsme zašli s Nuxe Bio ještě dál. Tato řada má minimálně 98 % složek přírodního původu a v průměru 52 % složek organických.

Čisticí micelární voda 3v1

Přírodní čisticí voda díky vysokému podílu kationtových proteinů efektivně odstraňuje částečky znečištění. Je vyrobena vodní extrakcí, což je přirozený proces využívající vodu k extrakci hydrofilních aktivních molekul. Je určena pro všechny typy pleti včetně té citlivé a pro použití na oči a obličej. 100 % přírodní základ efektivně odstraňuje make-up. Výsledkem je čistá, zjemněná a projasněná pleť.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.