PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

ČISTICÍ MIKRO-EXFOLIAČNÍ MASKA PRÁŠEK Z MERUŇKOVÝCH JADER

Vítejte ve světě Nuxe Bio. Ve světě nové generace certifikované organické péče a to bez kompromisů. Díky této jedinečné síle zvyšujeme potenciál přírody a  chováme s se k ní s maximálním respektem. Zároveň uchováváme nenapodobitelnou smyslnost značky NUXE, tak jak ji doposud znáte.

Pro tuto zcela novou řadu využíváme ty nejúčinnější Bio organické ingredience, jako jsou chia semínka, pohanka, semínka moringa, bílý čaj, mořské řasy a buňky citrusů. 

S vizí, že na organickém přístupu a ekologii záleží jdeme ještě dál. Naše obaly obsahují 25 - 100 % PET recyklátu a papírové obaly jsou ze 100 % z recyklovaného kartonu. 

Nuxe bio bereme zcela vážně a proto jsou všechny produkty této řady certifikovány francouzskou organizací pro kontrolu a certifikaci, která je lídrem v Evropě. S respektem k chartám COSMEBIO/COSMOS, které nařizuje 95 % obsahu složek přírodního původu a 20 % obsahu organických složek, jsme zašli s Nuxe Bio ještě dál. Tato řada má minimálně 98 % složek přírodního původu a v průměru 52 % složek organických.

Čisticí mikro-exfoliační maska

Jemný prášek z meruňkových jader, který vzniká mletím a proséváním, tedy zcela bez chemie v kombinaci se 100 % přírodní kyselinou salycilovou je určen pro všechny typy pleti. Krémová textura obohacená o mikro-prášek jemně čistí a exfoliuje pokožku v jediném kroku. Maska poskytuje dvojí exfoliaci - mechanickou a chemickou, kterou dosáhnete čisté a kvalitnější pleti. Po aplikaci se zjemní nedokonalosti, viditelně se zlepší kvalita pleti a dojde k jejímu projasnění. Maska je zpracována ve Francii z jader pěstovaných ve Středomoří.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.