PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

ĆISTICÍ OLEJ PRO EKZEMATICKOU POKOŽKU

STELATOPIA® Čisticí olej pro pokožku se sklony k atopii. Obsahuje organicky pěstovanou slunečnici. 98 % přírodních složek. Jemně čistí pokožku a doplňuje lipidy, které zamezují vysušování po koupání a působí proti podráždění. Zklidňuje pokožku a zanechává ji hebkou. Vysoká kožní tolerance již od narození1. Dermatologicky testováno. Biologicky rozložitelné složení2. Naneste na vlhkou pokožku nebo nalejte přímo do vany. Jemně pokožku vysušte bez tření. Na tělo a vlasy. 1 Včetně novorozenců dle NICU. 2 OCDE 302B Organický destilát slunečnicového oleje, patentovaná aktivní látka, se zklidňujícími vlastnostmi, které pomáhají obnovit ochranný film na pokožce.

AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CAPRYLYL / CAPRYL GLUCOSIDE, HYDROXYPROPYL GUAR, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT

Naneste na vlhkou pokožku nebo nalejte přímo do vany. Jemně pokožku vysušte bez tření. Na tělo a vlasy.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.