PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

ČISTÍCÍ SPREJ 41 ČISTOTA

Dýchejte čistší vzduch … čistící sprej Puressentiel čistí vzduch, hubí bakterie, viry, plísně a roztoče.

Od chvíle, kdy před dvanácti lety vstoupil na trh, stačil sprej na cištení vzduchu PURESSENTIEL s 41 esenciálními oleji posbírat už radu úspechů, a to jak u veřejnosti, která ho používá na každodenní bázi, tak u profesionálů, zejména lékařů, kteří jej stále časteji doporučují svým zákazníkum!

Čistící sprej Puressentiel je složen ze 41 esenciálních olejů, které jsou 100 % přírodní a splňují normu EOBBD. Mechanická pumpička s pojistkou na zacvaknutí zajišťuje bezpečnost při použití (patent PE S600) a neobsahuje žádné hnací plyny. Účinnost a snášenlivost byla potvrzena pomocí 12ti klinických studií. Mistrovská patentovaná technologie dokáže likvidovat viry a bakterie a redukovat zdroje jejich šíření. Bojuje s roztoči a plísněmi, zároveň redukuje zdroje alergenů. Produkt se skládá ze 100 % přírodních aktivních látek. Všechny přísady zároveň dodržují chartu PurQualité, neobsahuje hnací plyny, je bez barviv a konzervantů i syntetické parfemace. Použitý alkohol je rostlinného původu a není denaturovaný pomocí ftalátů.

Účinnost na hubení roztočů je menší než 1 hodina a prokazatelně hubí roztoče ihned po první aplikaci. Míra odpuzování roztočů činí až 97 % a to po dobu 7mi dní od použití. Testovaný kmen byl Dermatophagoides pteronyssinus.

Účinnost hubení bakterií; EN 14476 již po 5ti minutách po aplikaci ničí viry, které napadají dýchací ústrojí. Adenovirus typu 5 a zároveň působí na virus chřipky.

Účinnost hubení bakterií; EN 13727 již po 5ti minutách a EN 13697 rovněž po 5ti minutách. Studie vedená na kmenech bakterií, které často způsobují alergie projevující se respiračními problémy jako Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae.

Účinnost hubení plísní; EN 13624 již po pěti minutách. Studie na kmenech kvasinek a plísní, které často způsobují alergie projevující se respiračními problémy; Aspergillus brasiliensis, Candida albicans.

Účinnost odpuzování a hubení hmyzu; Vynikající a definitivní výsledky u štěnice domáci (Cimex Lectularius) a šatních molů (Tineola bisselliella).

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.