PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

CRÈME FRAÎCHE DE BEAUTÉ® HYDRATAČNÍ A ZKLIDŇUJÍCÍ PÉČE

Nebývalé spojení mlék rostlinného původu a hi-tech výtažku z řas.

Díky přirozenému spojení mlék rostlinného původu s hi-tech výtažkem z řas se intenzivní hydratace dostane až do spodních vrstev epidermu a funguje jako ochrana před negativním vlivem znečištěného ovzduší.

Exkluzivn. mléka rostlinn.ho původu od NUXE:

Mléka rostlinn.ho původu jsou obsaženy v srdci produktů Crème Fraiche de Beauté® od samého začátku. Jde o výsledek extrakce hydrosolubilních (rozpustných ve vodě) a liposolubilních (rozpustných v tucích) částí rostlin. Obě frakce následně procházejí procesem emulgace, jehož výsledkem je směs, která sestává z mléka rostlinného původu obsahujícího všechny aktivní molekuly rostliny. Vědci společnosti Nuxe spojili mléka z akácie, hrachu, zeleného čaje, mandle, ovsa, kokosu a sóji. Každé z těchto mlék disponuje unikátním složením a hydratačními a zhebčujícími vlastnostmi.

Hi-tech výtažek z řas:

Tato inovativní aktivní látka je výtažek z ruduchy (Furcellaria Lumbricalis) vyskytující se v Baltském moři za využití těch nejmodernějších technologií. Nejdříve se z ruduchy extrahuje cukr, který se následně fragmentuje pomocí inovativního

a ekologicky šetrného procesu. Ten splňuje kritéria pro trvale udržitelnou produkci, vyniká redukcí nároků na energii a minimálním znečištěním. Následně se tento

cukr z ruduch rehydratuje v roztoku obohaceným o mořské soli. Tento finální krok vytvářející oligočástice způsobuje, že molekula získá strukturu podobající se kyselině hyaluronové, což jí umožňuje navázat vodu přímo v pokožce.

Výsledek: hydratovaná pleť po dobu 48 hodin

Hydratační účinnost nové Crème Fraiche de Beauté® (finálního produktu) prokázalo i měření korneometrem. Výsledek: prokázaná 48hodinová působnost, kterou potvrzuje mimořádné výsledky řady na hydrataci pokožky*.

* Nástrojový test na 20 dobrovolnicích.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.