PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

DAHLIA DIVIN EAU DE PARFUM NUDE

DAHLIA DIVIN, EAU DE PARFUM NUDE

Nová, jemná interpretace moderní bohyně 

Dahlia Divin, ztělesnění smyslnosti ve vůni moderní bohyně, jejíž charisma a síla přitažlivosti jsou známy. Dnes tato nadčasová a neustále se vyvíjející ikona představuje novou tvář své ženskosti. Čistota a jemnost vycházejí z této bohyně a její okouzlující krása vyzařuje zevnitř a oslňuje svět.

Parfém Dahlia Divin Nude se krásně a pomalu rozvíjí na kůži. Tato božská vůně je je velmi intimní, a osobní a zahalí vás do delikátní květinovo pižmové vůně. Je svůdná jako nikdy předtím. Bohyně, Dahlia Divine se znovuzrodila v novém světle – čistém, smyslném, zářivém.

Vůně tak jemná jako šepot bohyně

Tato květinovo ovocná pižmová vůně se odhaluje v jasné a svěží květinové podobě. Její pižmový akord zahalí kůži do božské vůně. 

Tvůrce François Demachy popisuje: "Stejně jako surový diamant, tato nová vůně byla vytesána z tisíců faset, aby vyjádřila záři a jemnost ženy, která ji nosí. 

Nejprve vás čaj z pomerančových květů zasáhne svěžími a krystalickými nóty, a poté vystoupí do popředí nasládlá vůně šťavnatých meruněk.

Éterické květinové srdce vůně je povýšené o lístky jasmínu a růží.

Základní nóty vůně tvoří světlé dřevo s bílým pižmem, které zahalí pokožku do hedvábné stopy, jako příslib posledního pohlazení. "

Elegantní klenot v té nejčistší podobě

Nový flakón ztělesňuje jemnost vůně Dahlia Divin Eau de Parfum Nude. Jeho elegantní linie a průhledný uzávěr zesilují světelnou záři vůně. Průhledné sklo, zbarvené jemnými růžovými tóny vytvářejí efekt nahé kůže. Zlatý závit obklopuje víčko flakonu a podtrhuje tento jedinečný klenot.

Dahlia Divin, oslava bohyně ženskosti ve všech jejích podobách

Eau de Parfum. Magnetická a elegantní květinovo ovocno dřevitá vůně, kde se kombinuje sladká slivka mirabelka se smyslným jasmínem, růží a santalovým dřevem. 

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.