PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

DAHLIA DIVIN EAU INITIALE

ZROZENÍ BOHYNĚ
Mýtus o bohyni moderní doby. O „haute couture“ venuši s aurou zářivou jako slunce, které dokáže rozsvítit celý svět. A parfém tak vzácný a intenzivní, že by mohl být tkaný ze zlata.

Je to legenda, kterou Givenchy vypráví od stvoření své první vůně Dahlia Divin. Několik příběhů je již napsáno, každý složený z jiných vonných prvků.

Nyní, s designem nové vůně Dahlia Divin Iniatiale, svěží a delikátní vůně nové verze bohyně moderní doby, se dům Givenchy vrací zpět tam, kde první příběh Dahlia Divin začal.

MNOHOSTRÁNKOVÝ MÝTUS
Sága příběhů Dahlia Divin začala s Eau de Parfum, kdy kreativci značky Givenchy poprvé představili podobu bohyně moderní doby- charismatickou a nebesky krásnou. Byl to parfém, který dokonale zahalil ženské tělo voňavou září tak jasnou jako ty nejsilnější sluneční paprsky.

Poté se zrodil příběh Nectar de Parfum, který vyjadřoval neodolatelný šarm a sílu bohyně Dahlia Divin. Tento elixír byl ještě více intenzivní a opulentní s ještě větší magickou přitažlivostí.

Jako poslední se přestavil Eau de Parfum Nude, který odhalil úplně jinou stránku této legendární bohyně. Její citlivost, její smyslnost, a její vyrovnanost. Jemná, delikátní a sametová vůně, kterou musíte nosit na holé kůži, abyste pocítili krásný požitek pravé harmonie.

Zatím posledním a zároveň novým příběhem je Dahlia Divin Eau Initiale, která se vrací ke kořenům zrození naší bohyně. Je to začátek legendy Dahlia Divin. Skvostná bohyně se odhalí v celé své čistotě, přirozenosti a jednoduchosti a se svou původní neviností- takto Givenchy interpretuje novou krystalovou vůni. Tak svěží jako první svítání.

VZKVÉTÁNÍ BOHYNĚ
Božská složka, ze které vzkvétá tato vůně je ušlechtilá magnolie. Vzácná květina, která je smyslná, něžná a omamná. Říká se, že u samotného zrození člověka, byla právě magnolie prvním stromem, který na zemi rozkvetl.

V srdci vůně Dahlia Divin Eau Initiale, se božská magnolie spojí se smyslným jasmínem a esencí růže a vytvoří tak vzácnou kytici, která reprezentuje ženskost. Tuto kytici doplňují lístky bergamotu a květů červeného pomeranče.

Nakonec tuto božskou vůni doplní cedrové a santalové dřevo, které dodají jemnost a smyslnost. Nechte se naplno pohltit zrozením dokonalého božství.

VE SVĚTLE SVÍTÁNÍ
Ikonický flakon Dahli Divin se ukáže v novém světle. Toto světlo připomíná brzké ráno, které překypuje svěžestí a nadějí na nový začátek, na nový příběh.

Sklo je lakované bílou barvou, která evokuje čistotu a hrdlo flakonu je orámováno kroužkem, který připomíná bílé zlato. Bohyně je elegantní, a ukazuje se nám ve své nejdokonalejší a nejčistší podobě.

PRAVÁ KRÁSA
Obrázek čistoty a půvabu...Mezinárodní kráska Candice Swanepoel, tvář Dahlia Divin, je zachycena v černo-bílém obrazu od Petera Lindbergha. Nadčasový styl fotografie, který podtrhuje čistou krásu bohyně.

Její tvář je přirozená, bez make-upu, její vlasy volně spadají na ramena. Má na sobě pouze lehké saténové šaty. Candice Swanepoel je zachycena ve své dokonalé kráse, šarmu a neodolatelnosti. S očima, které vyjadřují příslib.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.