PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

DAHLIA DIVIN EAU DE PARFUM

DAHLIA DIVIN je parfém utkaný ze zlata. Je to vůně plná světla, která připomíná šaty Haute Couture od Givenchy. Tato oslňující parfémová voda je určena k nošení na nahé pokožce pro pocit zahalení do naprosté smyslnosti. Olfaktorický tvůrce François Demachy říká: "Dahlia Divin odhaluje auru s květinovo-dřevitým nádechem. Pro ztělesnění ženy Dahlia Divin jsem vytvořil kombinaci tónů jemných a lahodných. Rovnováha mezi barvitými a šťavnatými nótami je mírně regresivní. Do vůně jsem také přidal prvky prozářené sluncem, abych mohl vytvořit přesnou stopu této šlechetné a zářící múzy."

Žena Dahlia Divin má své velké entrée obklopena jiskrnými nótami ovoce, barvy zlata, opojnou vůní mirabelky a kyticí bílých květin, kterým dominuje jasmín. Na nádherné vůni se rovněž podílí tóny smyslné a ušlechtilé, které završují tento výčet: vétiver, santalové dřevo et patchouli… Dahlia Divin: záře zachycená ve flakónu.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.