PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

EASY PEELING UBROUSEK

Peelingové ubrousky comodynes na tvář a tělo

Exfoliace je velmi důležitou součástí našeho rituálu krásy,
ale bohužel se na ni často zapomíná. Je nezbytným krokem, pokud si chcete udržet Vaši pleť krásně jemnou a vyhlazenou. Značka Comodynes, jejíž posláním je zjednodušit náš život, přichází s rychlým a hlavně efektivním řešením, a tím jsou Easy Peeling exfoliační ubrousky na tvář a tělo.

Použití ubrousků znásobuje výsledky následně použitých produktů, jako jsou séra, krémy nebo samoopalovací produkty, protože odstraňují nečistoty, což umožňuje hlubší průnik účinných látek do pokožky. Praktický a kompaktní formát, který lze použít kdykoli a kdekoli.

Odstraňují odumřelé buňky a čistí póry. Pomáhají dosáhnout hladké a sjednocené pleti. Spojují hned dvojí exfoliační účinek: mechanický a biologický, umožňují kůži dýchat a podporují buněčnou obnovu.

Ubrousky mají zrnitý povrch na jedné straně a na druhé straně jsou sametově hebké a zanechávají pokožku čistou a hladkou, nemusejí se oplachovat.

Comodynes Peelingové ubrousky na tvář a tělo obsahují hydratující glycerin a vilínovou vodu podporující buněčnou obnovu. Nevysušují pokožku a pravidelným používáním zvyšují obnovu buněk o 28 %. Jsou dermatologicky testovány, bez parabenů, minerálních olejů a živočišných látek.

Jak ubrousky správně používat?

1x až 2x týdně masírujte pleť. Vhodné na obličej i celé tělo. Nemusí se oplachovat. Rychlé, snadné, a pohodlné. Ideální použít před aplikací denní nebo noční péče a před samoopalovacími produkty.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.