PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

FLAVO-C DAY 30U DENNÍ ANTIOXIDAČNÍ SÉRUM

DENNÍ ANTIOXIDAČNÍ SÉRUM obličej. Vitamin C - silný antioxidant, napomáhá chránit pleť před poškozením způsobeným volnými radikály. Aktivuje tvorbu kolagenu a navrací pleti jas. Ultraglykany - kombinace proteoglykanů a pre-proteoglykanů, která posiluje strukturu pleti a zároveň̌ hydratuje. Kyselina hyaluronová - omlazuje pleť díky své silné schopnosti vázat vodu, a tím jí zajišťuje dostatečnou hydrataci.

Použití: používejte každé ráno na čistou a suchou pleť, vyhněte se oblasti očí. Před použitím protřepejte. Bezpečnostní upozornění: pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi. V případě̌ citlivé pleti se může po úvodních aplikacích objevit lehké začervenání. Pokud podráždění přetrvává, používání přerušte a obraťte se na svého dermatologa. Dermatologicky testováno. Nekomedogenní. Bez přidaných olejů̊. Po otevření ampuli spotřebujete do 48 hodin. TOPICKÉ UŽITÍ 30 ampulí – 2 ml.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.