PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

FLOWER BY KENZO EAU DE LUMIERE

Světelná záře vlčího máku. Nová oslňující vůně Eau de Toilette překypuje energií. Zářivá květinová vůně, záblesk emocí na pokožce.

KENZO Parfums stvořil vůni světla a nadále podporuje svobodomyslný a nekonvenční vztah s parfémem, který voní jako žádný jiný.

BRILANTNÍ DUO

“Stejně jako mák nemá světlo žádnou vůni, ale vyvolává pocit krásy a síly; emoce a nádech magie. Světlo je život, který umožňuje květinám růst. Pro ilustraci této magické květiny jsme vybrali dva silné ženské akordy jasmín a růži.

Když jsme tvořili tuto vůni, představovali jsme si celé spektrum světel. Bílé světlo je vyjádřené bergamotem z Kalábrie a přináši parfému živost a svěžest.

Denní světlo, které umožňuje květinám přijímat živiny a naplní je vůní, vyzařuje z neuvěřitelně dynamického, ženského květinového srdce Eau de Toilette.

Měkké tlumené světlo přichází z bílého pižma, ikonickýho podpisu Flowered by Kenzo a dává vůni její nesmazatelnou stoupu a rafinovanou ženskost,” Aleberto Morillas a Amandine Clerc-Marie, tvůrci parfému.

Poprvé v historii Flower by Kenzo vytvořil Alberto Morillas novou vůni s parfumérkou Amandine Clerc-Marie. Alberto Morillas a parfemista, který získal nespočetná ocenění za své parfémy, vytvořil všechny vůne Flower by Kenzo a nikdy nepřestane snít, plánovat a vyvíjet nové …

Dáma, Amandine Clerc-Marie vytváří parfémy patnáct let. Zvědavá a spontánní, čerpá inspiraci z vizuálních obrazů: pohybu, barev a tvarů. Pulsující a dynamické duo tvůrců … Nemyslíte?

OSLŇUJÍCÍ VLČÍ MÁK

Bulharská růže se nachází v srdci ságy Flower by Kenzo. Je ústředním motivem ve všech Flower by Kenzo vůních. Pěstovaná v Bulharsku v údolí růží je tak jedinečnou a ušlechtilou složkou. Je to bohatý, smyslný a velmi ženský podpis rozpoznatelný mezi všemi ostatními.

Flower by Kenzo Eau de Lumiere nabízí oslnivou sílu květin přerušovanou medovými tóny prostřednictvím právě této nádherné růže. Opojný jasmín sambac dodává vůni návykovost. Bergamot z Kalábrie vstupuje na scénu a zaúůjčuje vůni elegantní svěžest a uvolňuje spontánní energii. Ikonický otisk Flower by Kenzo je tvořený z bílého pižma. V této nové verzi je interpretován tak, aby se umocnily nové aspekty vůně: moderní, jemná a smyslná. Jako skutečné světelné reflektory, přinášející krystalickou čirost s magnetickou silou svádění.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.