PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

GELOVÝ KRÉM NA OBLIČEJ ACNIBEN

Napomáhá eliminovat nedokonalosti a zmatňuje pleť

Exkluzivní bezolejová textura dodává mastné pleti náchylné k akné matný vzhled. Gelový krém na obličej koriguje maz a napomáhá redukovat pupínky. Mastná pokožka se sklony k akné je charakterizována nadměrným množstvím kožního mazu se sklonem k ucpávání míšků, což může mít za následek rozvoj bakterií a tvorbu lézí, a to vyžaduje specifickou péči.

Produkty Acniben® s látkou Zincamida® regulují nadměrný kožní maz a lesk a napomáhají minimalizovat nedokonalosti a začervenání pokožky, poskytují správnou denní hydrataci a rovnováhu pro mastnou pokožku. Doporučeno k regulaci kožního mazu a každodenní péči o mastnou pokožku se sklony k akné, začervenání či nedokonalostem.

Použití: aplikujte dostatečné množství gelového krému na pokožku každý den (ráno a/nebo večer), masírujte, dokud se zcela nevstřebá. Bezpečnostní upozornění: k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se kontaktu s očima. Dermatologicky testováno. Nedráždí pokožku.

Složení:

Zincamid (zinek + niacinamid): regulátor kožního mazu, antimikrobiální a protizánětlivé
Kyselina mléčná a arginin: komedolytický
Calmoactive: protizánětlivé
Kyselina hyaluronová a glycerin: zvlhčující

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.