PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

GENTLEMAN BOISEÉ EAU DE PARFUM

Vyvážená smyslnost

Od roku 2017 nabízí́ řada Gentleman Givenchy novou vizi elegance spojující́ odvážnost a jemnost. V roce 2020 se síla přitažlivosti Gentleman Givenchy zesiluje bezprecedentní́ vůní: Gentleman Givenchy Eau de Parfum Boisée, nová interpretace řady, která odhaluje smyslnou stránku naplno.

Směs síly a jemnosti

Překvapivá vůně, která spojuje teplo ohnivého dřeva s jemnou elegancí duhovky … Jako gentleman, který ve stejné míře demonstruje charakter a citlivost. Složeny mistrovskými parfuméry Nathalií Lorson a Olivierem Crespem. Tak jako tři předchozí výtvory této linie, tato květinová dřevitě kořenitá vůně nás vede k voňavému setkání, jehož kouzlo funguje ve třech fázích:

POČÁTEČNÍ KONTAKT
Je to láska na první pohled od začátku… Čerstvé a mnohostranné pojistky semen koriandru s černým pepřem oživí zelenč geraniové tóny.

TÊTE-À-TÊTE S IRIS
Iris je více než nadčasová elegantní ingredience, která je charakteristickým prvkem v historii Gentlemana Givenchy, což je podpis sofistikovanosti. V srdci Eau de Parfum Boisée je tato květina strukturována kolem cedru a návykového kakaa, které dodává hřejivý nádech.

DOBRODRUŽSTVÍ
Tajemná hloubka pačuli kontrastuje s obálkou smyslnosti santalového dřeva. Smysly se ztratí v souladu s hořícím dřevem.

NADČASOVÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Gentleman Givenchy, moderní adaptace Givenchy designu, vyzařuje nadčasový přístup svými mírnými liniemi. Věčná elegance jednoduchosti.

Po čistě bílé a černé byl přijat zbrusu nový kód oblékání pro Gentlemana Givenchy Eau de Parfum Boisée: sklo je zbarveno do hněda, tím nabývá lesnatého vzhledu označeného zlatonosným písmem.

LASKAVOST A KLID

Odvážný i něžný v jednom, sofistikovaný a bezstarostný, sexy a zábavný … gentleman Givenchy je hrdina, jehož osobnost má více než jednu stránku. V každém případě laskavě prohlašuje svou jedinečnost. Může se pochlubit vtipným stylem, jak je vidět v reklamních kampaních, ve kterých hraje jeden z nejtalentovanějších britských herců: Aaron Taylor-Johnson.

Herec skvěle ztělesňuje daného gentlemana v celé jeho spontánnosti a eleganci. Je archetypem dnešního gentlemana: zcela v souladu se svou dobou je s angažovanou feministkou, která neváhá promluvit, aby hájila jakoukoli formu rovných práv. Není náhodou, že se svou ženou, režisérkou Sam Taylor-Johnson, tvoří jeden z nejvíce inspirujících silných párů naší doby.

 

 

 

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.