PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

GENTLEMAN COLOGNE EAU DE TOILETTE

Změňte pravidla!

Gentleman Givenchy je svobodný, ďábelský ve svém srdci a řídí se svým instinktem.  Jeho mottem a filozofií je spontaneita a svoboda. Neohrožený a vynalézavý vytváří svá vlastní pravidla. Chladný a charizmatický gentleman s vrozeným smyslem pro styl nás fascinuje a překvapuje svou drzostí.

JEHO NOVÝ PARFÉM?  GENTLEMAN  GIVENCHY  COLOGNE.

Svěží a neočekávaný, odvážný a vitální. Je to vůně svobodné duše, která se rozhodla následovat svá vlastní pravidla.

Po Eau de Toilette a Eau de Parfum přichází Eau de Cologne, jehož složení ztělesňuje nezkrotného ducha, neklid a drzost řady Givenchy Gentleman.

Rozhodnutý, aby všichni následovali jeho kroky a osvěžující svobodu.

Citrón, rozmarýn, kosatec a vetiver

Drzá prezentace Cologne

COLOGNE SE SVOU SOFISTIKOVANOU, ULTRA –MODERNÍ A VÝBUŠNOU SVĚŽESTÍ VYTVÁŘÍ SILNÝ POCIT VZRUŠENÍ.

Tvůrci parfému jsou Nathalie Lorson a Olivier Cresp, z jejichž dílny jsou i poslední dvě vůně Gentleman Givenchy. Porušili všechna pravidla a vytvořili novou ikonickou vůni mezi parfémy. Gentleman Givenchy Gologne je originální a překvapující vůně plná síly a elegance.

ELEKTRIZUJÍCÍ OD PRVNÍHO OKAMŽIKU,PODMANIVÁ NAVŽDY…

Citrusové nóty - bergamot, citrón a petit zrno – představují neuvěřitelnou jiskřící energii. Zatímco rozmarýn umocňuje svěží tóny, ikonická květina iris dodává pocit lehkosti a  odvahy. Gentleman Givenchy Cologne umocňuje svou osobitost nadčasovým vetieverem.  Složení tohoto jedinečného parfému uzavírají drzé a stylové nóty ambroxanu. 

Vlna Luxusu věčná elegance ...

To je to, co charakterizuje flakon vůně Gentlman Givenchy, který byl vytvořen pro hrdinu, který ví co znamená styl a svoboda.

Moderní flakón Givenchy má neoklasický design  a se svými elegantními liniemi skvěle kopíruje mužské křivky.

A protože Gentleman Givenchy Cologne je ojediněle svěží, tak se na etiketě a uzávěru tentokrát neobjevuje černá barva. Nové bílé provedení je synonymem pro neformální eleganci.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.