PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

GENTLEMAN GIVENCHY EAU DE PARFUM

MÓDNÍ DŮM GIVENCHY UVÁDÍ NOVÝ TYP VŮNĚ GENTLEMANA, INTENZIVNÍ VERZI EAU DE PARFUM. NOVÝ GENTLEMAN MÁ NEODOLATELNÉ CHARISMA A VELMI SILNOU OSOBNOST. VYZAŘUJE Z NĚJ ŠARM A SÍLA. JE TO VŮDČÍ OSOBNOST, KTERÁ VEDE DAV. JE DOBRODRUŽNÝ, ALE ZÁROVEŇ LOAJÁLNÍ. JE SILNÝ, PŘESTO VELMI EMPATICKÝ. JE PLNÝ KONTRASTŮ, KTERÉ PŘITAHUJÍ. TO JE NOVÝ GENTLEMAN 2018.

V ROCE 2017, GIVENCHY VYTVOŘILO VŮNI PLNOU KONTRASTŮ, PARADOXŮ, PLNOU SÍLY I JEMNOSTI. DNES GIVENCHY UVÁDÍ VŮNI GENTLEMAN EAU DE PARFUM – HÉDONISTICKOU ESENCI MODERNÍM GENTLEMANŮM ŠITOU PŘÍMO NA MÍRU.

NEODOLATELNĚ PŘITAŽLIVÝ! JE VELMI TĚŽKÉ ODOLAT PŘITAŽLIVOSTI NOVÉHO GENTLEMANA EAU DE PARFUM, KTERÝ JE TAJEMNÝ JAKO SOUMRAK. JE PODOBNÝ JAKO PŘEDCHOZÍ GENTLEMAN EAU DE TOILETTE, PŘESTO ALE ÚPLNĚ JINÝ. NABÍZÍ PODOBNÉ NÓTY JAKO EAU DE TOILETTE, PŘESTO JIM VŠAK DODÁVÁ ZBRUSU NOVOU CHARAKTERISTIKU.

MISTŘI PARFUMÉŘI NATHALIE LORSON A OLIVIER CRESP SE INSPIROVALI SMYSLNOU NOCÍ V JEJÍ NEJEXTRÉMNĚJŠÍ PODOBĚ. NAPROSTO VÁS POHLTÍ OD PRVNÍ CHVÍLE. VÝRAZNÉ NÓTY KOSATCE PALLIDA VE SPOJENÍ S ESENCÍ PAČULI VYTVÁŘÍ NEODOLATELNOU KOMBINACI. VŠE OKOŘENÍ ŠTIPLAVÝ ČERNÝ PEPŘ. SMYSLNOST PARFÉMU DODÁ ČERNÁ VANILKA. NAPROSTO NÁVYKOVÁ KOMBINACE.

DISTINGOVANÉ LINIE, MODERNÍ KŘIVKY, SMYSLNÁ SILUETA… FLAKÓN VŮNĚ

GIVENCHY GENTLEMAN EVOKUJE ELEGANCI A NADČASOVOU KLASIKU. NOVÁ, INTENZIVNĚJŠÍ VERZE EAU DE PARFUM VYPADÁ JAKO BY SE ZRODILA UPROSTŘED TEMNÉ NOCI. FLAKÓN JE ZAHALENÝ DO LAKOVANÉ ČERNÉ BARVY, KTERÁ PODTRHUJE INTENZIVNÍ VŮNI. UNIKÁTNÍ A PŘESTO JEDNODUCHÝ FLAKÓN ZAHALEN DO TMAVÉ BARVY VYJADŘUJE MUŽNOST A V KONTRASTU S KVĚTY JEMNÉHO ŠATERU NAOPAK ZÍSKÁVÁ NA JEMNOSTI. OBĚ CHARAKTERISTIKY BY MĚL MODERNÍ GENTLEMAN MÍT.

PROTOŽE ON JE PROTOTYPEM NEDBALÉ ELEGANCE, ODZBROJUJÍCÍHO CHARSIMA A VOLNOMYŠLENKÁŘSTVÍ… PROTOŽE ON JE MODERNÍ, OKOUZLUJÍCÍ DANDY… BRITSKÝ HEREC AARON TAYLOR-JOHNSON… ZTĚLESNĚNÍ MODERNÍHO GENTLEMANA V NADČASOVÉ ČERNO-BÍLÉ KAMPANI.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.