PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

GENTLEMAN GIVENCHY EAU DE TOILETTE

GENTLEMAN GIVENCHY

1975

Givenchy uvádí úžasnou vůni Gentleman, jejíž jedinečná vize mužnosti vyniká nad ostatními. Gentleman Givenchy je silná kompozice s nádechem

couture, která nabízí atypickou směs bergamotu a exotické skořice. Po chvíli se projeví kombinace sladkých a hřejivých tónů růže, dřeva a pačuli. 

2017

Dům Givenchy čerpá inspiraci ze sedmdesátých let.  Zcela nová vůně navržená pro moderního gentlemana. Ale co dnes znamená být gentleman 21. století? Především je to elegance spojená s mužností ve svůdné kombinaci sebevědomí v kontrastu s jemností. Gentleman je silný, citlivý, svobodný a hedonista.

Neočekávané květinové spojení. Klasické nóty levandule se promění v ušlechtilý kosatec, který tvoří srdce vůně. Sladká hruška dodává vůni netypickou něhu. Elegantní strukturu této nové, dřevité květinové fougère vůni dodává akord kůže.  S těmito ingrediencemi a silnou charakteristikou se značka Givenchy odvážila nabídnout delikátní vůni, která vytváří nadčasovou stopu pro moderního muže.

Oproti originální vůni z roku 1975, akordy pačuli a kůže vytváří charakter nové dřevité květinové fougère vůně. Je dokonalé spojení vybraných ingrediencí, které vytváří silný charakter pro moderního může, který vyzařuje dokonalost, bez toho, aniž by se snažil.

Uvolněný a rafinovaný  

Flakon vůně napodobuje siluetu muže, který má vrozený smysl pro eleganci. Je to smoking nošený ve všední den – kombinace naprosté elegance v uvolněném prostředí – bez úklonu, ale s propracovaným stylem.  Zatímco vzhled originálního flakonu z roku 1975 je snadno rozpoznatelný v elegantní siluetě a silném skle. Jsou to malé detaily, které flakonu dodávají moderní vzhled. Lesklý černé lakování zdobí uzávěr, zatímco černý obal obklopuje tělo vůně – flakon plný kontrastů: vznešený, přesto jemný a minimalistický. Vše v duchu neo-klasicismu a sofistikovanosti.

Aaron Taylor-Johnson

Nový Gentle man

Aaron Taylor-Johnson má v krvi nedbalou eleganci moderního dandyho.  Je přirozený, přesto však má neodolatelně svůdné charisma.

Anglický herec je nový gentleman Givenchy, chladný a sexy archetyp může, jehož maskulinita nevylučuje citlivost a velkorysost. Stručně řečeno, on je muž, který nikdy nezklame a ženy po něm touží.

Aaron je nejen herec, ale je také talentovaný zpěvák a tanečník. Vše se naučil od raného věku, během tvrdého tréninku, který mu vydláždil cestu k jeho zaslouženému úspěchu na obrazovce. Poté, co zaznamenal několik televizních a filmových rolí, hrál v roce 2009 vedoucí úlohu v životopisu Johna Lennona „Nowhere Boy“. V roce 2010 zářil jako komiksový superhrdina v Kick-Ass a jeho pokračování o tři roky později. V roce 2011 hrál po boku Glenn Close v „Albert Nobbs“ a poté vstoupil na divadelní prkna Olivera Stone ve hře „Savages“ v roce 2012 a v témže roce ještě zazářil v roli hraběte Vronskyho v dramatu „Anna Karenina“ od Joe Wrighta.

Jeho poslední úspěchy zahrnují roli ve filmu „Nocturnal Animals“ s Tomem Fordem, za nějž získal cenu Zlatý glóbus za nejlepšího herce v lednu 2017 a byl nominován na cenu BAFTA za nejlepšího herce ve vedlejší roli.  Aaron také hraje hlavní roli v posledním filmu Douga Limana, „The Wall“.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.