PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

GENTLEMEN ONLY ABSOLUTE EAU DE TOILETTE

“Art de vivre” Umění žít

Pokud dnes existuje jedna věc, o kterou všichni usilujeme, je to touha být absolutně nejlepší - ABSOLUTE BEST. Být absolutně nejlepší je jako svatý grál, je to věčné pátrání po nezávislosti a síle charakteru. Je to pocit naplnění… Je to uvědomění si, že je třeba prožívat každý okamžik svého života naplno. Žít a ne pouze existovat. Ať už je to myšlenka, gesto nebo polibek, být absolutně nejlepší má jen jeden cíl: dokonalost. Vždy elegantní, nikdy trapný, věčně duchaplný, nikdy vysmívající se. Plynule zdvořilý, nikdy servilní. Absolutně vášnivý, nikdy fanatický. V současné době být absolutně nejlepší znamená být ztělesněním ideálu: být moderním gentlemanem. Ten, kdo odmítá kompromis, ten, kdo je strůjcem svého osudu… Jiskrné oči, je - zakousnutý do života - a vychutnává si každé sousto. On je jedním z těch mužů, kteří kompenzují vyjímečnost existence s neodolatelnou lehkostí bytí. S jeho humorem a šarmem, jeho odpověď bude vždy znít: "S radostí!”  Následující stránky byly napsány pro všechny ty, kteří v sobě hledají to nejlepší. Objevíte zde umění radosti ze života a nalezení absolutních zážitků. Budete cestovat po světě, vedeni absolutní žízní po poznání. Vy absolutně zaujmete ostatní, svým stylem, svými slovy a svou vůní..

Vítejte v exkluzivním klubu ABSOLUTNÍCH GENTLEMENŮ.

SIMON BAKER je gentlemenem domu Givenchy již čtvrtou sezónu. Tento Australský herec se stal světovou ikonou zejména díky ohromnému úspěchu seriálu Mentalista. Simon je ztělesněním gentlemana nové generace… Generace, která se nebojí hrát podle pravidel a také jich pár porušit. Vše s vrozenou elegancí, respektem, lehkostí, humorem a inteligencí, dává ze sebe to nejlepší. Být gentlemanem v reálném životě neznamená hrát roli. Jde o to, cítit se dobře ve své kůži a nebrat se příliš vážně. Gentleman je přímočarý člověk, který respektuje lidi kolem sebe. Také umění svádění lze vykládat různými způsoby a každý muž má svůj vlastní přístup. Gentleman používá nádech romantiky, šarmu a inteligence směrem k objektu svého citu. Klidná síla, ucitovost a respekt jsou tím nejlepším způsobem, jak být gentlemanem v současném světě.

“Art de vivre” Umění žít

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.