PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

HUILE PRODIGIEUSE® FLORALE

Seznamte se s novým produktem. Nuxe přichází na trh s Huile Prodigieuse Florale. Novinkou z kolekce ikonických pečujících olejů, a přináší tak průzračně svěží olfaktorický zážitek oslavující něžnou a romantickou ženskost.

Romance s novou olejovou péčí Nuxe Huile

Nuxe  dalším ze svých odvážných kroků odhaluje novou verzi nezaměnitelného oleje Huile Prodigieuse® Florale se sladce svěží vůní je skutečnou ódou na ženskost oslavující smyslnost ženy.

Zatíco původní vůně multifunkčního suchého oleje zahalovala do žhnoucích paprsků slunce, Huile Prodigieuse Florale vás ovane jemným a svěžím jarním vánkem s nádechem rozkvétající flóry. Tuto svěží  smyslnou květinovou vůni navrhla Irène Farmachidi (Technicoflor). Podlehněte jejímu kouzlu a nechte své srdce rozkvést!

“Vytvořila jsem sesterskou vůni Huile Prodigieuse proto, aby si každá žena vždy mohla zvolit, který olfaktorický počitek se vice hodí k její náladě … Původní ikonická vůně bez teplých slunečních tónů odhaluje sametově sladké a smyslné tony v květinové verzi, která je srovnatelně návyková!” Alza Jabés. CEO a zakladatelka NUXE Group.

Nový olej voní jako obrovská kytice, z níž vystupují hravé tony kvetoucí Magnolie. Střední tony tvoří akordy bílého pižma, zatímco svrchní tony voní jako citrusy: rozverný grapefruit se mísí s esencí citron, pomeranče a kalábrijské bergamotky. Snoubí v sobě charakteristické tony pomerančového květu, které svěže zdůrazní kapka esence Petitgrain.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.