PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

HYPERTONICKÝ SPREJ DO NOSU DÝCHÁNÍ

Hypertonický sprej do nosu Puressentiel bez chemických vazokonstriktorů.

V období zimy se objevuje řada nemocí ORL a alergií jako je nachlazení, rinitida, sinusitida nebo rýma (v případě zánětu ucha, anginy a laryngitidy používejte přípravek pouze po konzultaci s lékařem).

Tento přípravek má jemný a nedráždivý účinek. Roztok na bázi mořské vody a BIO květinové vody z rozmarýnu je obohacen o esenciální oleje s efektem uvolňování hlenu a boje s infekcí. Obsahuje dále propolis a výtažek z echinacey, které povzbuzují organismus. Tento lékárenský produkt podléhá státní regulaci a nese proto označení CE.

Účinky: Zvlhčuje sliznici a uvolňuje nos, léčí a čistí zasažené oblasti v nose.

Složení: 4 esenciální oleje EOBDO (botanicky a biochemicky jasně vymezené esenciální oleje), konkrétně ravensára, kakost, eucalyptus radiata, niaouli. BIO květinová voda z rozmarýnu a dále výtažek z včelích produktů (propolis) a rostlinný výtažek z echinacey, mořskou vodu.

Návod k použití: Před použitím protřepejte. Dospělí 2 stříknutí do jedné nosní dírky maximálně 5krát denně. U dětí je dávkování 1krát stříknutí do jedné nosní dírky maximálně 5krát denně.

Přípravek neobsahuje žádné konzervanty, barviva, syntetickou parfemaci ani hnací plyny.

Dle klinické studie (20 dobrovolníků sledovancýh po dobu 8 dní pod lékařským dohledem) potvrdila tyto účinky: Již po prvních minutách dochází k úlevě od plného nosu a uvolnění dýchání. Přispívá k úlevě od podráždění nosní sliznice, zmírňuje příznaky rýmy a hydratuje nosní dutinu.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.