PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

IRRESISTIBLE EAU DE TOILETTE

Dnes Givenchy představuje osvěžující toaletní vodu Irresistible Givenchy.

Tato vzrušující vůně, kterou ztvárnila nádherná Frann Summers, obnovuje pozvání iniciované parfémovou vodou v roce 2020 a povzbuzuje ji ještě dál. Magnetický popud Irresistible Givenchy je neúprosný. Skutečný koncentrát čistého svádění, vůně zaujme, sjednotí a odráží se v osvobozujícím výbuchu smíchu. Pojďme tancovat!

Hranolový flakón Irresistible Givenchy odráží všechnu záři a svěžest nové toaletní vody.

Čtvercový tvar s nejjemnějšími úhly a jemnými liniemi. Jeho mnohotvárné, skleněné růžové odstíny zvýrazňují jedinečnost flakónu. V horní části je okolí hrdla zabalené texturovanou růžovou stuhou.

Irresistible Givenchy, která je nyní k dispozici ve verzi toaletní vody, nadále oslavuje pohyb a svobodu být sám sebou.

Fan Summers je neodolatelná, protože je živá a temperamentní. Magnetická, protože zůstává věrná sama sobě. Nevyhnutelně jí následují Larsen Thompson, Ambroise Mendy, Lea Elui… stejně tak, jako ona svobodně vyjadřují svoje pozoruhodné osobnosti. Nenapodobují se navzájem, ale nechávají se unášet a vznést do nových výšin, cítí se svobodně a jsou sami sebou! Pocit, který je možné najít v reklamním videu či digitální kampani, kde Fran sdílí se svým týmem chvíli čiré hravosti, ať už v tanečním sále nebo pod pařížským nebem.


    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.