PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Irresistible EAU DE PARFUM

Nová svěží Irresistible Givenchy Eau de Parfum odporuje zákonům přitažlivosti. Její magnetická síla je přesvědčivá a vtáhne Vás do osvobozujících vln nádherného tance.

Díky svědomité energii jejího zakladatele, Huberta de Givenchy, značka dál pokračuje v psaní své historie pohybu s Irresistible Givenchy. Vůně, která je symbolem čistého svádění, vyzařující šarm a bezpodmínečnou ženskost. Její spontánnost je nakažlivá a přirozeně podmanivá. Tempo bylo nastoleno … Která z Vás je připravena připojit se k tanci?

Magnetická, to je charakteristika flakónu Irresistible Givenchy, jež vyzařuje odvážnou čistotu. Jeho minimalistický tvar připodobňuje siluetu se smyslnými a zaoblenými úhly. Průhledné sklo pak oživuje odstín zářivě růžové vůně. Okolo uzávěru navrženého designéry Couture se nachází ultra-ženská texturovaná růžová stuha. 

Mistry parfuméry, kteří Irresistible Givenchy vdechly život jsou, Fanny Bal, Dominique Ropion a Anne Flipo. Jejich spolupráce odhaluje barevnou směs ovocných tónů hrušky, pižma a svěží vůni růže se světlým dřevem. 

Nejprve Vás povznese šumivá růže, aby se následně začaly naplno rozvíjet tóny ovocné, šťavnaté a křehké hrušky, následované pulzující květinou Iris. Tento růžový a světle dřevitý tanec vyvolává napětí předtím, než se neodděliteně spojí s lehce zapuštěným pižmem. Tato nová osvěžující Irresistible Givenchy je odvážnou pozvánkou ke kroku vpřed, vpřed do vášnivého tance ...

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.