PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

JEU D'AMOUR L'ÉLIXIR EAU DE PARFUM

HRAJ SI, SVÁDĚJ, CHYTNI … ZAŽIJ LÁSKU KAŽDÝ DEN!

Objevování lásky každý den není výzva, je to KENZO JEU d’Amour. Směle obchází pravidla. Neodolatelná, smyslná, nesmírně podmanivá, používá všechna svá kouzla, aby nalákala muže, kterého miluje a nekonečně s ním hrála hru lásky.

"Nekonečné yjádření lásky a svádění. Nejvíce fatální zbraň smyslnosti. Nový parfém Kenzo Jeu d’Amour, flakón zabarfený tajemným nachovým nádechem a zdobený smyslným nápisem, který se zdá jakoby ho ONA psala vlastní rukou. L’Elixir působí jako nápoj lásky pro každého, kdo je na své cestě," říká tvůrce Karim Rashid.

Stačí pár kapek na kůži pro odhalení smyslných tajemství. Temně svůdný černý rybíz a štavnatá mandarinka mísí své neodolatelné nóty, aby lépe zachytili svou kořist. Mnohem více návykový noční hyacint splývá s fascinujícím jasmínem. Vanilka, intenzivní pačuli a nečekaná příchuť rumu, tvoří neodolatelnou kombinaci.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.