PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

KENZO WORLD EAU DE TOILETTE

 « Neber se příliš vážně. » Humberto Leon

KENZO WORLD EAU DE TOILETTE tě vyzývá…
K odvaze
Úžasu
Nezbednosti
Radosti
Hře

Květinovo-ovocná exploze, barevná kytice, která předčí všechny tvé fantazie. Je to další výtvor parfumérské dvojice- Francise Kurkdjiana a Maïy Lernout. Je to exploze květů, která se na tebe bude usmívat celý den a ponoukat tě k hravosti, radosti a štěstí.

« KENZO WORLD EAU DE TOILETTE je pozitivní energie a moderní pohled na ženskou vůni. » - Maïa Lernout
« Usměvavá a šťastná ze života.» Francis Kurkdjian

SVĚŽÍ, LEHKÝ VÁNEK A EXPLOZE ŠTĚSTÍ
Díky svojí svěžesti, lehkosti a lehké nasládlosti je tato vůně dokonalým doplňkem každé ženy. Ženskost podle Kenza = kombinace květin a ovoce.

“Je to svěží květinovo-ovocná vůně s neodolatelnými nóty šťavnaté hrušky.“ Francis Kurkdjian & Maïa Lernout

“Pro tuto novou kapitolu, jsme přidali více lehkosti a svěžesti. K tomu nám pomohly omamné ingredience této vůně- intenzivní pivoňka, jemné mandlové květy a nóty kosatce. Je to spojení, které je neuvěřitelně něžné a přesto intenzivní. - Francis Kurkdjian & Maïa Lernout

Kenzo World v novém podání mixuje jemné květy s akcenty svěžího a výrazného ovoce. Překvapivé spojení hrušky a pivoňky s mandlovými květy a smyslným kosatcem tě jednoduše dostane.

RŮŽOVÉ OČI ZÁŘÍ JASNĚ
“Gommato” uzávěr je inspirovaný ikonickou kabelkou KENZO Kalifornia, která je zdobená šperky z kolekce “Kenzo EYE”, v metalově růžovo zlaté barvě. Stejně jako u Kenzo World EDP je opět na horním víku obalu název v braillově písmu. Flakon oka je metaforou … je to symbol, který vyjadřuje mnoho aspektů ženy Kenzo.

Hypnotické a nyní již ikonické oko je dílem dvojice Kenzo fashion- Humberta Leona a Carol Lim, má nyní jemnou, růžovou podobu. Jako svůdné a vtipné mrknutí oka, jako osvobozená ženskost, jako naprostá volnost.

MY MUTANT BRAIN od Spika Jonze
Spike Jonze je americký režisér, producent, scénárista a herec, jehož práce zahrnuje hudební klipy, reklamya filmy. Právě on vytvořil vrušující a velkolepé emoce, které personifikují elementy DNA značky KENZO.
Mezi jeho díla patří filmy “Being John Malkovich, Adaptation, Where the Wild Things Are a Her “(byl také nominován na Oscara a Zlaté Glóby za nejlepší scénář). Spolupracoval také se známými osobnostmi jako Beastie Boys, Bjork, Daft Punk nebo Kanye West.

Obsazení vyžadovalo hvězdu, která umí nejden dokonale tančit (bláznivě a mistrně), ale také zakomponovat do tance ducha a bláznivost značky Kenzo. Margaret Qualley, herečka a bývalá tanečnice, byla tou perfektní volbou.

Margaret Qualley vyzařuje dokonalou elegancí a v zelených šatech, navržených od Carol a Humberta, je úchvatná. Margaret se naplno nechá pohltit hudbou a vtáhnout do choreografie. Její odvážné vystoupení, zachytí každý pohyb, který překypuje drsnou provokativní energií. S každým pohybem vás vtáhne do kolotoče tance, a ukáže vám divoký svět svýma očima. Tento tanec je vším, jen ne konvencí a nudou. Je to divoká smršť, která se na vás valí.

NEBER SE PŘÍLIŠ VÁŽNĚ
Poslání KENZO WORLD je především šířit humor, nadsázku a boj proti konformismu. Je to hravý a inspirující náznak, abychom se nebrali příliš vážně.

Na oslavu hravého světa KENZO WORLD EAU DE TOILETTE, si módní dům Kenzo vybral klíčové momenty z původní kampaně. Odvážné a hravé mrkání a osvobozující úsměvy … Ztřeštěné vystoupení je jako závan čerstvého vzduchu, který poporuje ženy v touze být samy sebou a osvobodit se od soudů ostatních.

Teaser v sobě nese blázniv. smysl pro humor, Margaret Qualley boří tradiční role a konvence a odváží se být jiná. Hravá, poťouchlá, svobodná, daleko za hranicemi konvence.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.