PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

KENZO WORLD INTENSE EAU DE PARFUM

KENZO WORLD VYTVOŘILI UMĚLEČTÍ ŘEDITELÉ SPOLEČNOSTI KENZO CAROL LIM A HUMBERTO LEON. SVOU VIZI MÓDY PROMĚNILI DO SVÉ PRVNÍ VŮNĚ KENZO WORLD. SVĚT OČIMA CAROL LIM A HUMBERTO LEON JE ODVÁŽNÝ, SPONTÁNNÍ, PŘEKVAPUJÍCÍ, ZÁBAVNÝ A PESTRÝ. JE TO SVĚT, KTERÝ OSLAVUJE SVOBODU PROJEVU, ROZMANITOST A TVOŘIVOST. TAKOVÝ JE I PARFÉM KENZO WORLD - HRAVÝ, DYNAMICKÝ A VĚRNÝ DUCHU KENZO.

ZÁKLADEM KENZO WORLD JE PIVOŇKA, KTERÁ SE NACHÁZÍ V KAŽDÉM PRODUKTU KENZO WORLD. KENZO WORLD INTENSE EAU DE PARFUM JE SYMBOLEM ŽENY, KTERÁ VÍ, CO CHCE, KTERÁ SI VYTVÁŘÍ A PROSAZUJE SVÉ TOUHY! JEJÍ MOTTO JE "BOJUJ ZA TO, CO CHCEŠ". VŮNĚ JE PRO SILNÉ, NEZÁVISLÉ A SEBEVĚDOMÉ ŽENY.

ŽENY, KTERÉ TOUŽÍ BÝT SAMI SEBOU A VÉST ZBYTEK SVĚTA K TOMU, ABY NÁSLEDOVAL JEJICH ODVAHU VYJÁDŘIT NAPLNO SVÉ SNY, HODNOTY A TOUHY. KENZO WORLD INTENSE KOPÍRUJE MAGICKÝ SYMBOL OKA A FLAKON V TEMNÉ MODRÉ BARVĚ EVOKUJE SVĚT SMYSLNOSTI. HYPNOTICKÁ BARVA REPREZENTUJE SÍLU A ODVAHU ŽENY KENZO.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.