PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

KENZO WORLD POWER EAU DE PARFUM

Show The Real You

Drahé sestry, myslíte si, že svět ví, kdo jste? Myslím tím, kdo skutečně jste.… Dejte hlas malému džinovi ve vás. Ano, tomu, kterého stále většinu času slyšíte. Chce být volný! Od této chvíle… Ukažte vnitřní sílu. Ukažte, kdo jste! Připojte se ke světovému hnutí! Připojte se ke světové moci Kenzo!

„Nový mix a look“

Kenzo world power oko je symbolem otevřenosti vůči kódy inspirované módním vesmírem Kenzo.

Balení a flakón jsou inspirované módní linií “EYE”: stříbrné balení se zrcadlovými odrazy, průhledný uzávěr, který odhaluje srdce flakónu, pozitivní a dynamické barvy včetně krásné žluté.

“Skutečná já, skutečná ty”

Projev nejmodernější módy a nekonformita, svoboda projevu, rozmanitost a kreativita. Kenzo world je určená pro všechny ženy, které se nebojí mluvit svou myslí …

Kenzo World Power oslavuje sílu jedinečnosti, sílu komplementarity a zdůrazňuje vice aspektů ženskosti. DNA inspirovaná perfuméry Carol Lim a Humberto Leon, uměleckými řediteli módy Kenzo.

 

 

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.