PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

KENZO WORLD EAU DE PARFUM

NOVÁ VŮNĚ PRO ŽENY OD CAROL LIM A HUMBERTO LEON

Kreativní ředitelé značky KENZO, Carol Lim and Humberto Leon, vložili svou vizi o módě do své první společné tvorby-zbrusu nové vůně KENZO WORLD.

Svět jejich očima: odvážný, spontální, překvapující, barevný a hravý…

Svět, který oslavuje svobodu vyjádření, diverzitu a kreativitu.

Hravá a dynamická vůně..v pravém duchu Kenzo.
Představujeme vůni KENZO WORLD.

Příběh začíná v univezitě Berkley, kde Carol Lim potkává Humberta Leona. Ona je Američanka korejského původu, on je Číňan s americko-peruviskými kořeny. Oba znají své silné stránky a dokáží se velmi dobře vžít do života druhého, díky zkušenostem s kulturní diverzitou a různorodou společností v jejich okolí. Včetně filmařů, režisérů, muzikantů, umělců a herců.

Carol a Humberto tvoří duo, které má neobyčejný dar poznání světa až za jeho hranice, a přemýšlení o životě a věcech velmi moderním a kreativním způsobem.

Když v roce 2011 přijeli do Paříže, okamžitě okouzlili módní dům Kenza Takada. Jejich tvorba se vrací ke kořenům značky, do 70. let a propojuje minulost s budoucností.

"Myslím, že jsme byli zvoleni, protože rádi vyprávíme příběhy, stejně jako Kenzo Takada. Pokračujeme v jeho díle. Prinášíme novou energii a způsob tvorby." říká Humberto.

"Přinášíme ducha Kenzo opět mezi své fanoušky" dodává Carol, "lidé, kteří pracují pro značku více než 20 let jásají, že energie a jiskra značky Kenzo je zpět!'"

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.