PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

KOREKČNÍ HYDRATAČNÍ FLUID EXTRAKT Z MOŘSKÝCH ŘAS

Vítejte ve světě Nuxe Bio. Ve světě nové generace certifikované organické péče a to bez kompromisů. Díky této jedinečné síle zvyšujeme potenciál přírody a  chováme s se k ní s maximálním respektem. Zároveň uchováváme nenapodobitelnou smyslnost značky NUXE, tak jak ji doposud znáte.

Pro tuto zcela novou řadu využíváme ty nejúčinnější Bio organické ingredience, jako jsou chia semínka, pohanka, semínka moringa, bílý čaj, mořské řasy a buňky citrusů. 

S vizí, že na organickém přístupu a ekologii záleží jdeme ještě dál. Naše obaly obsahují 25 - 100 % PET recyklátu a papírové obaly jsou ze 100 % z recyklovaného kartonu. 

Nuxe bio bereme zcela vážně a proto jsou všechny produkty této řady certifikovány francouzskou organizací pro kontrolu a certifikaci, která je lídrem v Evropě. S respektem k chartám COSMEBIO/COSMOS, které nařizuje 95 % obsahu složek přírodního původu a 20 % obsahu organických složek, jsme zašli s Nuxe Bio ještě dál. Tato řada má minimálně 98 % složek přírodního původu a v průměru 52 % složek organických.

Korekční hydratační fluid

Tento extrakt z mořských řas, který pochází z Francouzských laboratoří zavázaných k ekologickým postupům, díky složení aktivních alginátů (bez jódu) výrazně zlepšuje kvalitu pokožky. Díky biomimetické biotechnologii napodobující přirozený obranný mechanismus mořských řas v přítomnosti symbiotické bakterie a obsahu 100 % přírodní kyseliny hyaluronové oceníte efekt svěžesti, hydratované a zcela dokonalé pleti. Jeho fluidní a lehká textura je skvělá pro normální až smíšenou pleť. Dopřejte si svou denní dávku hydratace, která napraví malé nedostatky na Vaší pleti (zvětšené póry, zčervenání, nebo jiné nedokonalosti). 

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.