PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

L'ANGE NOIR EAU DE PARFUM

Vůně Ange Noir je zářivá jako anděl a nepolapitelná jako tma.

Ange Noir - Černý anděl vzbuzuje naši zvědavost, je tajemný, magneticky přitažlivý..., Černý anděl… to jméno je stejně poutavé jako je poetické, vyzařuje neodolatelnou záhadu… černobílého filmu, pohybuje se ve svůdném šerosvitu …

Femme fatale, osudová žena Ange Noir je vždy v centru dění, je ještě více vzrušující svou nejednoznačností… Po vůni Ange ou Démon a Ange ou Démon Le Secret, Givenchy vytváří vůni, která si víc než kdy jindy pohrává s paradoxy… Vůně Ange Noir - Černý anděl je jako svůdný lektvar, elixír lásky, je to Eau de Parfum se vším, co k tomu patří:
elegantní, rozkošný, jedinečný, nekonečně žádoucí…

Černý anděl, neboli podmanivý příběh znepokojující parfémové esence. Tato florientální vůně se zrodila ze svůdného spojení bílého kosatce, nejušlechtilejší květiny a černého sezamu. Mírně pudrovými návykovými akcenty, s lehce slaným nádechem, ty nejušlechtilejší květy se prolnou s neobyčejně matoucím černým sezamem.

Vůně Ange Noir začíná pocitem podmanivé svěžesti… Poháněna čerstvými kořeněnými tóny a štědrostí růžového pepře, bergamotu a čerstvé mandle, téměř okamžitě přitáhne pozornost. Taková je i hrdinka charismatických a sofistikovaných černobílých filmů, kosatec svou hedvábností hypnotizuje své škůdce. Oslňuje přítomností a kontrastuje tajemnou aurou. Dostavuje se návykový pocit z těchto úžasných akordů, tato vůně zná svůj vrchol, na scénu příchází svůdný jantar, který spřádá ultra smyslný dialog s fazolí Tonka, která je neodolatelně svůdná a tělesná.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.