PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

L'ESSENTIEL NATURAL GLOW PROJASŇUJÍCÍ PEČUJÍCÍ MAKE-UP

JIŽ NĚKOLIK LET MAJÍ ŽENY PROTICHŮDNÉ NÁZORY OHLEDNĚ KRÁSY A KOSMETIKY. CHTĚJÍ BEZCHYBNOU, ALE PŘITOM PŘIROZENĚ VYPADAJÍCÍ PLEŤ. CHTĚJÍ KRYTÍ, ALE TAKÉ ABY POKOŽKA DÝCHALA. CHTĚJÍ VIDĚT VÝSLEDKY. CHTĚJÍ ŠETRNÉ SLOŽENÍ. CHTĚJÍ MAKE-UP, ALE ZÁROVEŇ JEJ NECHTĚJÍ.


CO ŽENY TEDY CHTĚJÍ?

PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ A ZÁROVEŇ VÝDRŽ. DNES MŮŽEME MÍT OBOJÍ!

L´ESSENTIEL NATURAL GLOW JE MAKE-UP, KTERÝ VÁM BĚHEM CHVILKY VYKOUZLÍ DOKONALOU PLEŤ. VAŠI POKOŽKU NEJEN SJEDNOTÍ A VYHLADÍ, DÍKY ŠETRNÉMU PŘÍRODNÍMU SLOŽENÍ BUDE O VAŠI PLEŤ ZÁROVEŇ DLOUHODOBĚ PEČOVAT. 

  • 97% SLOŽENÍ PŘÍRODNÍHO PŮVODU
  • 16 HODIN SJEDNOCENÁ PLEŤ
  • PŘIROZENÁ PLEŤ, KTERÁ DÝCHÁ
  • SPF 20

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ VYTVÁŘÍ NA PLETI JEMNOU VRSTVU MAKE-UPU, KTERÁ UMOŽŇUJE POKOŽCE DÝCHAT, ZACHOVÁVÁ PŘIROZENOU HYDRATACI A CHRÁNÍ POKOŽKU PŘED KAŽDODENNÍMI VNĚJŠÍMI ŠKOLDIVÝMI VLIVY.

HLAVNÍMI PEČUJÍCÍMI SLOŽKAMI JSOU:

EXTRAKT Z BÍLÝCH KAKAOVÝCH BOBŮ HYDRATUJE A CHRÁNNÍ PŘED MODRÝM SVĚTLEM.

PREBIOTIKA, PROBIOTIKA PRO ROVNOVÁHU POKOŽKY A JEJÍ OCHRANNOU BARIÉRU.

ČERVENÁ MOŘSKÁ ŘASA UMOŽŇUJE POKOŽCE DÝCHAT A CHRÁNÍ PŘED ZNEČIŠTĚNÍM.

MINERÁLNÍ PIGMENTY PRO KRÁSNÝ VZHLED A SJEDNOCENÍ VŠECH ODSTÍNŮ PLETI.

 

L´ESSENTIEL NATURAL GLOW PLEŤ DOKONALE SJEDNOTÍ, ROZZÁŘÍ A VYHLADÍ PÓRY A JEMNÉ LINKY. SNY SE STANOU SKUTEČNOSTÍ DÍKY TOMUTO NEOBYČEJNÉMU MAKE-UPU. 

VÝSLEDKEM POUŽITÍ  JE HYDRATOVANÁ, VYBALANCOVANÁ A CHRÁNĚNÁ PLEŤ, KTERÁ JE PO KAŽDÉM POUŽITÍ KRÁSNĚJŠÍ, ZDRAVĚJŠÍ A PŘIROZENĚ PROJASNĚNÁ.

L’ESSENTIEL NATURAL GLOW DÍKY AKTIVNÍM PEČUJÍCÍM LÁTKÁM, KTERÉ PRONIKAJÍ DOVNITŘ POKOŽKY, DLOUHODOBĚ PŮSOBÍ NA PLEŤ. DOSTÁVÁ SE JÍ EXTRA VÝŽIVA, PLEŤ JE SJEDNOCENÁ, PÓRY MÉNĚ VIDITELNÉ (AŽ O 49 %) A PIGMENTOVÉ SKVRNY ZJEMNĚNÉ (AŽ O 39 %). POKOŽKA JE TAK ZKRÁŠLENA PŘÍRODNÍM ZPŮSOBEM. I BEZ POUŽITÍ MAKE-UPU JE KRÁSNĚJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ. TÍM SE ZÁROVEŇ STÁVÁ IDEÁLNÍM PODKLADEM NA LÍČENÍ.

L’ESSENTIEL NADCHNE I PŘÍJEMNOU SATÉNOVĚ JEMNOU TEXTUROU PŘIPOMÍNAJÍCÍ DRUHOU KŮŽI. PLEŤ ZAHALÍ DO LEHKÉHO ZÁVOJE, KTERÝ JI NECHÁ VOLNĚ DÝCHAT. POUZE JEDNA VRSTVA STAČÍ PRO LEHKÉ KRYTÍ A PROZÁŘENÍ PLETI, DVĚ VRSTVY PRO ZAKRYTÍ NEDOKONALOSTÍ. PO DOBU 6 HODIN JE ZARUČENA HYDRATACE PLETI.

JEDINEČNÉ JE I BALENÍ TOHOTO MAKE-UPU. LAHVIČKA, JEJÍŽ NÁVRH VYTVOŘIL FRANCOUZSKÝ MULTIDISCIPLINÁRNÍ DESIGNÉR MATHIEU LEHANNEUR, JE INSPIROVÁNA JEMNÝM UMĚNÍM ROVNOVÁHY MEZI ZDÁNLIVĚ PROTICHŮDNÝMI ASPEKTY. ELEGANCE PROPOJENÍ ZLATA A SKLA V KOMBINACI S JEMNÝM OBLÝM DESIGNEM DODÁVÁ LAHVIČCE VZDUŠNOU ELEGANCI.

ZDOKONALTE SVŮJ MAKE-UPOVÝ RITUÁL
VYSUNOVACÍ ŠTĚTEC MÁ EXTRA JEMNÁ, SYNTETICKÁ A HYPOALERGENNÍ VLÁKNA, KTERÁ JSOU VYROBENA Z BAMBUSOVÉHO ČERNÉHO UHLÍ. DÍKY TOMUTO BAMBUSOVÉMU UHLÍ, KTERÉ MÁ SAMOČISTÍCÍ SCHOPNOSTI, ZŮSTÁVÁ ŠTĚTEC ČISTÝ PO KAŽDÉM POUŽITÍ. 

L´ESSENTIEL NATURAL GLOW JE K DISPOZICI VE 12 ODSTÍNECH.

 

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.