PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

L'ESSENTIEL NOVÝ REVOLUČNÍ MAKE-UP

L’ESSENTIEL NEJNOVĚJŠÍ MAKE-UP OD GUERLAIN VE 12TI ODSTÍNECH.

JIŽ NĚKOLIK LET MAJÍ ŽENY PROTICHŮDNÉ NÁZORY OHLEDNĚ KRÁSY A KSOMETIKY. CHTĚJÍ BEZCHYBNOU, ALE PŘITOM PŘIROZENĚ VYPADAJÍCÍ PLEŤ. CHTĚJÍ KRYTÍ, ALE TAKE ABY POKOŽKA DÝCHALA. CHTĚJÍ VIDĚT VÝSLEDKY. ALE ZÁROVEŇ CHTĚJÍ ŠETRNÉ SLOŽENÍ. CHTĚJÍ MAKE-UP, ALE ZÁROVEŇ JEJ NECHTĚJÍ.

CO ŽENY TEDY CHTĚJÍ?

PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ A ZÁROVEŇ VÝDRŽ. DNES MŮŽEME MÍT OBOJÍ!

GUERLAIN PŘINÁŠÍ PŘÍRODNÍ A DLOUHO DRŽÍCÍ MAKE-UP
AŽ 16TI HODINOVÁ VÝDRŽ, PŘIROZENÝ FINISH A 97 % SLOŽEK PŘÍRODNÍHO PŮVODU JSOU MINERÁLNÍ PIGMENT, MOŘSKÉ A ROSTLINNÉ AKTIVNÍ SLOŽKY. L’ESSENTIEL NEMÁ CO SKRÝVAT. CO JSOU TEDY TY ZBÝVAJÍCÍ 3 %? OSTATNÍ SLOŽKY BYLY VYBRÁNY V SOULADU S NAŠIMI ZÁSADAMI, ABY ZAJISTILI CO NEJLEPŠÍ SMYSLOVÝ ZÁŽITEK A DLOUHOTRVAJÍCÍ EFEKT.

MAKE-UP & PÉČE O PLEŤ
VRSTVITELNÉ KRYTÍ A HYDRATACE VYBALANCUJE PLEŤ A ZÁROVEŇ CHRÁNÍ. BEZCHYBNÝ MAKE-UP JE OTÁZKOU PREFERENCE. ABY L’ESSENTIEL SPLNIL VŠECHNA VAŠE PŘÁNÍ, NABÍZÍ SATÉNOVĚ JEMNOU TEXTURU S VRSTVITELNÝM KRYTÍM A TO OD JEMNÉHO AŽ PO TO STŘEDNÍ. PŘES TO SI UDRŽÍ SVŮJ JEMNÝ A PŘIROZENÝ LESK. L’ESSENTIEL ZKRÁŠLÍ VAŠI PLEŤ DÍKY SVÝM PEČUJÍCÍM SLOŽKÁM. DÍKY VÝTAŽKŮM Z ČERVENÉ MOŘSKÉ ŘASY A TARA GUMY DOVOLÍ POKOŽCE DÝCHAT A ZÁROVEŇ JI OCHRÁNÍ PŘED ZNEČIŠTĚNÍM. EXTRAKT Z BÍLÝCH KAKAOVÝCH BOBŮ PAK HYDRATUJE A CHRÁNÍ PLEŤ PŘED OSTRÝM MODRÝM SVĚTLEM. TECHNOLOGIE OBOHACENÁ O PROBIOTIKA A PREBIOTIKA POMÁHÁ PLEŤ VYBALANCOVAT A POSILUJE JEJÍ OCHRANNOU BARIÉRU.

VÝSLEDKEM POUŽITÍ L’ESSENTIEL JE HYDRATOVANÁ, VYBALANCOVANÁ A CHRÁNĚNÁ PLEŤ, KTERÁ JE PO KAŽDÉM POUŽITÍ KRÁSNĚJŠÍ.

DOKONALOST & RESPEKT
PŘIROZENÝ FINISH A DOKONALÁ PLEŤ, KTERÁ MŮŽE VOLNĚ DÝCHAT. POKOŽKA JE DÍKY L’ESSENTIEL KRÁSNĚJŠÍ, ZDRAVĚJŠÍ A PŘIROZENÉ PROJASNĚNÁ. PLEŤ DOKONALE SJEDNOTÍ, ROZZÁŘÍ A VYHLADÍ PÓRY A JEMNÉ LINKY. SNY SE STANOU SKUTEČNOSTÍ DÍKY TOMUTO NEOBYČEJNÉMU MAKE-UPU. L’ESSENTIEL NADCHNE I PŘÍJEMNOU TEXTUROU PŘIPOMÍNAJÍCÍ DRUHOU KŮŽI. PLEŤ ZAHALÍ DO LEHKÉHO ZÁVOJE, KTERÝ JI NECHÁ VOLNĚ DÝCHAT.

OKAMŽITĚ & DLOUHODOBĚ
OKAMŽITÉ SJEDNOCENÍ PLETI A POKOŽKY, KTERÁ BUDE KRÁSNĚJŠÍ DEN ZA DNEM. OD ZAČÁTKU BYLO ZŘEJMÉ, ŽE L’ESSENTIEL IHNED PO NANESENÍ ZDOKONALÍ PLEŤ, DÍKY ŠETRNÉMU PŘÍRODNÍMU SLOŽENÍ A PŘIROZENĚ LESKLÉMU FINISHI. TO ALE NENÍ VŠECHNO. L’ESSENTIEL KAŽDÝM DNEM UVOLŇUJE AKTIVNÍ PEČUJÍCÍ LÁTKY, KTERÉ PRONIKAJÍ DOVNITŘ POKOŽKY. KAŽDÝM DNEM BUDE POKOŽKA SJEDNOCENĚJŠÍ, PÉRY MÉNĚ VIDITELNÉ (AŽ O 49 %) A PIGMENTOVÉ SKVRNY ZJEMNĚNÉ (AŽ O 39 %) . POKOŽKA JE TAK ZKRÁŠLENA PŘÍRODNÍM ZPŮSOBEM. I BEZ POUŽITÍ MAKE-UPU JE KRÁSNĚJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ. DOSTÁVÁ SE JÍ EXTRA VÝŽIVA A VYTVÁŘÍ TÍM IDEÁLNÍ PODKLAD NA LÍČENÍ. PLEŤ JE KAŽDÝM DNEM DOKONALEJŠÍ.
TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PRO KRÁSNOU PLEŤ, KTERÁ BUDE SVĚŽÍ A ZDRAVÁ, JSOU TYTO ČTYŘI VĚCI: HYDRATACE, VÝŽIVA, OCHRANA, BALANC. A PRO UDRŽENÍ ROVNOVÁHY NA PLETI JE ZCELA NEZBYTNÉ ZAMĚŘIT SE NA KOŽNÍ MIKROFLÓRU. PRO L’ESSENTIEL, JSME VYVINULI ZCELA NOVOU TECHNOLOGII, KTERÁ DOKÁŽE UDRŽET ROZMANITOST TOHOTO PŘÍRODNÍHO EKOSYSTÉMU PO CELÝ DEN. BĚHEM NAŠEHO VÝZKUMU SE NÁM POVEDLO DOKÁZAT, ŽE POUŽÍVÁNÍ L’ESSENTIEL NEOHROŽUJE MIKROORGANIZMY ŽIVOUCÍ NA POVRCHU NAŠÍ POKOŽKY A JE TAK V PERFEKTNÍM SOULADU S PLETÍ.
TESTOVALI JSME TAKÉ JEHO ÚČINKY NA PLEŤ SAMOTNOU A ZDE JSOU VÝSLEDKY:
DEN ZA DNEM DĚLÁ L’ESSENTIEL PLEŤ KRÁSNĚJŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ!

PRO NALEZENÍ ROVNOVÁHY MUSÍME UMĚT ZASTAVIT POHYB V PROSTORU A ČASE. PRO GUERLAIN JSEM PRACOVAL S VOLNÝMI A NESPECIFIKOVANÝMI TVARY A POSKLÁDAL JE JAKO BUŇKY.

TATO LAHVIČKA DOKONALE VYSTIHUJE JEMNÉ UMĚNÍ ROVNOVÁHY.
MATHIEU LEHANNEUR SE  ŘADÍ MEZI TOP 100 SVĚTOVÝCH DESIGNÉRŮ A INFLUENCERŮ. PODLE MAGAZÍNŮ WALLPAPER A SURFACE BYL JMENOVÁN “ŠAMPIONEM SOUČASNÉHO  DESIGNU” PODLE PAOLA ANTONELLIHO, KURÁTORA ODDĚLENÍ ARCHITEKTURY A DESIGNU NA MOMA NY, VYNIKÁ VE VŠECH SFÉRÁCH, BRILANTNĚ BALANCUJE MEZI ARCHITEKTUROU, UMĚNÍM A TECHNOLOGIÍ A VE SVÉ TVORBĚ SPOJUJE DESIGN, VĚDU A UMĚNÍ, ABY ZLEPŠOVAL ŽIVOTY SVÝCH KLIENTŮ. JEHO PRÁCE ZAHRNUJE VŠE OD ARCHITEKTONICKÝCH NÁVRHŮ AŽ PO DESIGN NÁBYTKU, OD OPRAVY GRAND PALAIS V PAŘÍŽI AŽ PO NÁVRH DOMÁCÍ ČISTIČKY VZDUCHU, KTERÁ VYUŽÍVÁ ROSTLINY, JEŽ VYTVOŘIL VE SPOLUPRÁCI S HARVARDSKOU UNIVERZITOU NA ZÁKLADĚ STUDIÍ NASA. JEHO PROJEKTY SE NACHÁZÍ V NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH VEŘEJNÝCH I SOUKROMÝCH SBÍRKÁCH, NAPŘÍKLAD V GALERIÍCH MOMA NY, NEBO SF MOMA, CENTRUM POMPIDOU A MUZEUM DEKORATIVNÍHO UMĚNÍ V PAŘÍŽI.
PRO GUERLAIN, ZTVÁRNIL SVOU PŘEDSTAVU DUALITY DO LAHVIČKY, KTERÁ SYMBOLIZUJE ROVNOVÁHU MEZI DVĚMA ZDÁNLIVĚ PROTICHŮDNÝMI ASPEKTY. VYTVOŘIL TAK DOKONALE VYBALANCOVANÉ DÍLO.

ZDOKONALTE SVŮJ MAKE-UPOVÝ RITUÁL!
VYSUNOVACÍ ŠTĚTEC MÁ EXTRA JEMNÁ, SYNTETICKÁ A HYPOALERGENNÍ VLÁKNA, KTERÁ JSOU VYROBENÁ Z BAMBUSOVÉHO ČERNÉHO UHLÍ. DÍKY BAMBUSOVÉMU UHLÍ, KTERÉ MÁ SAMOČISTÍCÍ SCHOPNOSTI, ZŮSTÁVÁ ŠTĚTEC ČISTÝ PO KAŽDÉM POUŽITÍ.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.