PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

L'HOMME IDEAL EAU DE TOILETTE

IDEÁLNÍ MUŽ JE MÝTUS. Navrhli jsme TAJEMNÝ obal, objekt s černo-bílou grafikou, která působí jako magnet na současného muže. Inspirovali jsme se moderním uměním Vasarelyho a Julia Le Parca, kteří patří do digitální éry. Guerlain spolupracuje se světem umění již po několik generací. Čerpá inspiraci z designu, malby a sochařství. Od roku 2006 úzce spolupracuje s FIAC. Při rozbalení krabičky vás uchvátí luxusní flakon ve tvaru čtverce, který je černě olemován. Víčko je matové. Flakon připomíná legendární „Habit rouge“.

Hlavní ingrediencí L'Homme Ideal jsou mandle a byly poprvé použity v pánské vůni Guerlain. VšichNi a všechny, kteří se ocitnou v blízkosti L'Homme Ideal budou mít to potěšení obdivovat tři hlavní akordy: INTELIGENCI, KRÁSU a SÍLU.

INTELIGENCE: citrusy udávají svěží dynamické tóny, rozmarýn aromatický nádech a květ pomerančovníku vyvolává romantické pocity.


KRÁSA: smyslné “amaretto” udává v srdci parfému mandle a tonka bean duo. Tvůrce parfému přidal další ingredience, které zatím zůstávají v utajení. Svůdná vanilka vyvolává jemnost a vřelost.


SÍLA: rafinovanost, sílu a mužnost ve spodních dřevitých tónech udává indický vetiver a cedr.

Tvůrce parfému Thierry Wasser pronesl:

Je zřejmé, že „Ideální muž“ je chytrý, silný a hezký! Tři hlavní akordy jsou tvořené surovými a vzácnými, vibrujícími surovinami. Klíčovým akordem této vůně je "amaretto„, díky němuž je první dojem nezapomenutelný. Hlavní složka mandle dělá vůni svůdnou, mužnou a žádoucí. Muž se stává neodolatelným … Co dělá muže jedinečným? Mandlový základ jsem převzal od legendární vůně „Jicky“, která byla uvedena již v roce 1889. Vytvořil jsem bohatý koktejl „Amaretto“ složený z bobů tonka, mandlí a vanilky. Jsou to kultovní složky vůní Maison Guerlain, jedinečné pro ideálního muže. Mandle zpracovaná neuvěřitelně mužným stylem spočine na solidních dřevitých tónech. Ale vůně L'Homme Ideal je také velmi jiskrná díky citrusovým složkám v hlavě vůně. Tento originální koktejl vytváří jedinečnou harmonii subtilních a moderních tónů. Emoce, které ve vás tato vůně vyvolá je stejná jako setkání s ideálním mužem.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.