PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

l’Huile Prodigieuse® Riche

Zázračná výživa pro velmi suchý typ pleti
Po navržení konceptu suchého oleje, představuje nyní společnost NUXE hutný olej ve spreji, l’Huile Prodigieuse® Riche, a v jeho podobě i neobyčejně příjemný pocit výživy pro takzvanou “krokodýlí” pleť. Recepturu jsme vylepšili o vzácné rostlinné oleje a jeho unikátní zázračná textura bez silikonu přináší výživu, regeneraci a zjemnění, aniž by působila mastně.

Tajemství absolutního pohodlí bez pocitu mastnoty
Vyživující hebké pohlazení pro velmi suchý typ platí (přirozeně nebo občasně), l’Huile Prodigieuse® Riche, je obohacené o antioxidační vitamin E a vyznačuje se přírodním složením (98,1 % přísad je přírodního původu). Receptura neobsahuje minerální oleje, konzervanty ani silikon.

Složení obohacené o vzácné rostlinné oleje přináší intenzivní vyživující efekt.
Laboratoře NUXE do směsi zakomponovali 7 vzácných rostlinných olejů, které získáváme lisováním za studena. Jde o ekologicky šetrný proces, který nevyžaduje rozpouštěcí činidla ani jiné chemické produkty. Výsledkem jsou ještě kvalitnější oleje s obsahem mastných kyselin, které se snadno vstřebávají do pokožky i do vlasů. l’Huile Prodigieuse® Riche obsahuje větší množství rostlinných olejů a vyšší koncentraci oleje z makadamového oříšku, který vyniká vysokou afinitou s pokožkou a vlasy.

Olej z Tsubaki
Tento vzácný olej získávaný z květů Tsubaki (neboli japonské růže) je základem krásy gejš už celá staletí, jelikož chrání, vyživuje a hydratuje pleť i vlasy. Společnost NUXE se rozhodla pro Tsubaki z ostrova Čedžu, jednoho ze sedmi divů přírody, který se nachází na jihovýchodě Korejského poloostrova. Rostliny se pěstují divoce a sběr květů probíhá lokálně. Tsubaki má významné vyživující schopnosti (omega 9 a fytosteroly) a anti-age efekt (povzbuzuje syntézu kolagenu I). Tento olej disponuje také nebývalým antioxidačním efektem díky přírodnímu vitaminu C, který je v něm mikroskopicky rozptýlen. Odolnost oleje vůči oxidaci se znásobila 29krát, aniž by se jakkoliv snížil jeho 100% přírodní původ.

Makadamový olej
(Zvýšená koncentrace +30 %)
Jeho složení (se vzácnou rovnováhou mezi velkou koncentrací omega 9 a kyselinou palmitooleovou) se blíží složení séba lidské pokožky. Vyživuje, hydratuje a tiší, přičemž povzbuzuje funkci kožní bariéry.

Arganový olej
Obsahuje značné množství omega6 a stereolů, díky čemuž má skvělé regenerační účinky, zejména na vlasy. Jde také o bohatý zdroj vitaminu E s antioxidačním efektem.

Olej ze sladké mandle
Díky velkému obsahu omega 9 je ideální pro zjemnění pleti. Je také známý svými účinky na strie a na suché konečky vlasů.

Olej z kamélie
Vysoká koncentrace omega 9 je ideální pro výživu a hydrataci.

Olej z brutnáku lékařského
Tento olej je mimořádně bohatý na omega 6. Vybrali jsme ho pro obrovský zhebčující efekt a schopnost zvýšit pružnost pleti.

Olej z lískového oříšku
Díky omega 9 a vitaminu E má celou řadu skvělých vlastností: hydratuje, zjemňuje, tiší a chrání.

Senzorický zážitek z nekonečně hebké textury …
Smyslný ráz l’Huile Prodigieuse® Riche patří mezi nejstřeženější tajemství kosmetického světa… Abychom mohli i pro velmi suchý typ pleti zachovat hutnou recepturu, která nebude na povrchu pokožky lepit, ani mastit, museli ze sebe specialisté na receptury NUXE dostat to nejlepší… Díky přísnému výběru surovin a preciznímu zkoumání těch nejvhodnějších olejů našli díky svým mistrovským schopnostem texturu, která je fluidní, hutná, vhodná pro velmi suchý typ pleti, mimořádně příjemná a snadno se nanáší.

Samozřejmostí je neuvěřitelně smyslná vůně
Jelikož by l’Huile Prodigieuse® Riche, ani ve své hutnější verzi, nebyl l’Huile Prodigieuse® bez své nezaměnitelné a návykové vůně. Je to vůně, kterou ženy, které si ji oblíbily, poznají mezi všemi vůněmi světa. Finální zkouška zručnosti divize vývoje a výzkumu NUXE spočívala ve vytvoření přesně olfaktorické podoby l’Huile Prodigieuse® i v nové hutnější verzi. Tým na tuto výzvu přistoupil a dokázal hotový zázrak. Díky tomu se můžete i v této verzi těšit na vůni písku rozpáleného sluncem, zázračnou potěchu smyslů, která blaží duši a rozehřívá atmosféru. Vrchní tóny sestávají z květu pomerančovníku a bergamotky, v srdci zaznívají květinové tóny růží a ke konci se rozezní neodolatelný motiv kokosu a vanilky.

Obličej
Antioxidační účinnost prokázaly testy in vitro (DPPH). l’Huile Prodigieuse® Riche má značný antioxidační efekt, který bojuje s příznaky předčasného stárnutí pleti. Jedna kapka l’Huile Prodigieuse® Riche dokáže ochránit pleť před více než 90 % volných radikálů(3).

Tělo
Jeho účinnost potvrdil dermatolog i v případě zesvětlení pigmentace strií. Výsledky hovoří jasně a prokazují zesvětlení o 27 %(4). l’Huile Prodigieuse® Riche lze aplikovat na všechny oblasti zasažené striemi (paže, stehna, hýždě, dekolt, břicho). Účinnost produktu byla potvrzena na všechny druhy strií (spojené s těhotenstvím i se změnami váhy).

Vlasy
Účinnost na všechny typy vlasů změřil a potvrdil profesionální kadeřník: Až +112 % regenerace (5), zvýšení lesku +75 % (5), zvětšení ohebnosti +72 % (5).

Test byl veden výhradně na velmi suché pokožce. Intenzivní výživa pokožky a obličeje a na těle podle 100 % (1) žen: pleť je regenerovaná podle 90 % (1) žen, pleť je pružnější a příjemnější podle 100 % žen, vlasy a pleť jsou chráněné před vnějšími agresivními vlivy podle 87 % žen. Funkce kožní bariéry posílená již po 1 hodině (výrazná redukce transepidermální ztráty vody (2).

(1) Uživatelský test na vzorku 30 dobrovolníků pod dohledem dermatologa. % spokojenosti po 28 dnech pravidelné aplikace dvakrát denně. (2) Nástrojové měření na 10 dobrovolnících (3) V podmínkách tohoto testu DPPH in vitro. (4) Uživatelský test na vzorku 29 dobrovolníků pod dohledem dermatologa. % zlepšení dle hodnocení dermatologa po 56 dnech pravidelné aplikace dvakrát denně. (5) Uživatelský test na 30 dobrovolnících. % zlepšení, jak ho vyhodnotil profesionální kadeřník po 28 dnech pravidelné aplikace.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.