PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

L'Interdit eau de toilette

V roce 1957 Hubert de Givenchy vytvořil vůni původně určenou pro krásnou herečku Audrey Hepburn. V roce 2018 začal dům Givenchy novou kapitolu, vytvořil silnou a nezapomenutelnou Eau de parfum.

Dnešní dobrodružství pokračuje s L'Interdit toaletní vodou, která je stejně živá a osvěžující jako Eau de parfum. Zakázanost vstoupila a zanechává vzrušující odezvu. Vzrušení ustoupilo k nadšení. Eau de Parfum vás vyzývá, abyste porušili pravidla, toaletní voda uvolní svobodný nádech čerstvého vzduchu a zvýrazní temnou stránku každé ženy.

The Power of the Pavot Flower

Vytvořené třemi mistrovskými parfuméry, Dominique Ropion, Anne Flipo a Fanny Bal.

L'Interdit Eau de Toilette je intenzivní a svěží vůně, která vyvolává vzrušující chvění na pokožce. Lehčí verze odhaluje květinu Bílý Mák s tmavým jádrem, které rozrušuje složení.

A Bottle with Desirable Effects

Pocta originálu z roku 1957, flakón L'Interdit Eau de Toilette kombinuje nadčasovost a modernost. Její zaoblené rohy vyřezávané ze čtvercové základny zvětšují její čisté a jemné linie. Elegance založená na síle, s průhledným efektem, který odhaluje světlý odstín vůně.

Šedá saténová stuha přivázaná okolo krku, zapečetěná symbolem Givenchy. Stříbrné logo 4G vyvolává zářivost a svěžest Eau de Toilette.

Elegantní bílá krabička je ozdobená měděno zlatým logem. Po otevření odhalí překvapující a neobvyklou barvu, výraznou šarlatově červenou s podpisem Hubert de Givenchy.

A Burst of Radiance Signed by Rooney Mara

Tvář L'Interdit Rooney Mara vás vyzývá, abyste porušili pravidla a zažili vzrušení ze svobody. Táto talentovaná herečka se vždy snažila posunout svoje hranice v mnohých představeních.

Ve videu Todda Haynesa přechází Rooney Mara přes zakázaný vchod s milostí a drzostí. Oblečená v Givenchy Haute Couture šatech se v kontrastu pařížského metra objevuje za úsvitu, vzrušená a okouzlená vzpomínkou nočního přestupku. Vizuály, které vytvořil David Sims, zachytávají důvěru a záři této fascinující herečky.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.