PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

L'Interdit EAU DE PARFUM INTENSE

L'Interdit byla první vůně Huberta de Givenchy, kterou v roce 1957 vytvořil. Eau de Parfum byl uveden na trh v roce 2018 a představil úplně nové osvěžující vzrušení. Tato silná a nezapomenutelná vůně nás stejně jako talisman zosobňující svobodu ponouká porušovat všechna psaná i nepsaná pravidla. V roce 2019 nás uhranula zářivá a lehká toaletní voda zvýrazňující temnou stránku každé ženy. Ženy potěšené zážitkem ze všeho zakázaného.

Dnešní a zcela nová intenzívní parfémovaná voda povznáší vzrušení L'Interdit do úplně jiných výšin. Dnešní vůně vyniká hlubší a tmavší náladou než kdykoliv předtím. Zintenzivňuje vaše provinění a mění jej na přesvědčivou posedlost.

L'Interdit již není pozvánkou, ale naprostou závislostí.

Flakón Eau de Parfum Intense pokrývá černá barva s tajemným lakovaným interiérem ztělesňujícím neodhalitelnou záhadu. Tento zvrat na ikonické siluetě vůní L'Interdit je čistě hypnotický a láka nás k opakovanému přestupku. Nadčasové, smyslné a okouzlující linie flakónu jsou zvýrazněné stuhou Couture, která se obtáčí okolo krku a je zapečetěna stříbrným logem 4 Givenchy.

Balení má elegantní design zahalený v tmavé černé barvě a je osvětlen poutavým stříbrným logem L’Interdit. Interiér balení dále kontrastuje a odhaluje extrémně ženský odstín šarlatově červené barvy s podpisem Monsieur de Givenchy.

Mistři parfuméři Dominique Ropion, Anne Flipo a Fanny Bal spolu vytvořili Eau de Parfum Intense na poctu černé barvě, která přináší nový záhadný a smyslný dotek franšízy L'Interdit.

Bílý buket je o mnoho více hypnotický a texturovanější než dříve. Původní pomerančový květ vítá více přístupnou, zuřivě návykovou tuberózu, která zintenzivňuje čarovný dojem. Dřevěný základ vytváří orientální imprese a spolu s dýmovými, podzemními tóny vetiveru a pačuli odhaluje více smyslných tónů prostřednictvím příjemné a intenzivní vanilkové fazole, která výrazně prokvétá v neskutečně tajemnou vůni. Vanilkové boby z Madagaskaru extrahované za studena, zaručují mimořádně kvalitní výsledek. Kůže a jantarové aspekty hypnotizují a uchvacují smysly. Magnetizmus parfému oživuje vůni a spojuje se s nečekanými slanými tóny.

Hloubka a bohatství Eau de Parfum Intense vytváří orientální, květinovou a dřevitou vůni, která je mimořádně sofistikovaná a nepopíratelně Couture.

Stejně jako vůně, která se jeví být nezastavitelná, se zdá, že americká herečka Rooney Mara se stává stále intenzivnější a podmanivější. Je hypnotická svými odvážnými rty a pronikavým pohledem, když zdobí novou kampaň, kterou fotil módní fotograf David Sims. Na rozdíl od podzemního světa metra je oblečená v oděvu Haute Couture s černou krajkou.

Je sebevědomá a nebojácná s náznakem vzdoru. Dotyk odvahy nás vyzývá, abychom se připojili. Kde? Tam, kde tma svítí jasně, na druhé straně L'Interdit.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.