PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

L’Interdit Eau De Parfum Rouge

Vzdorující konvenci, vibrující, osvobozující … L’Interdit je od svého počátku elementem, který věří v sílu jedince.

2018 První vůně Eau de Parfum nabádá k porušování pravidel. 

2019 Vzrušení ze zakázaného nechává verzi Eau de Toilette vyzdvihnout temnou sílu ženy.

2020 Eau de Parfum Intese posiluje a vyzdvihuje nezastavitelnou touhu výzvy zakázaného. Temnější, hlubší, intenzivnější touha se stává nekončící závislostí.

Dnes, se otevírá nová kapitola, která si pohrává s jedním z největších živlů - ohněm. S novou vůní Eau de Parfum Rouge, L’Interdit vzbuzuje a hoří žhavou smyslností.

L’Interdit dokonale mate svou smyslnou devastující touhou pohltit.

SMYSLNÝ FLAKÓN 

Tato nová vůně vzdává poctu ikonické barvě L ́Interdit, temně rudé, která uchvátí na první pohled. Je to doslova pohlcené světlo ohněm. Zářivý, tmavě červěný, lakovaný flakon je na trhu naprosto unikátní. Ihned připoutá vaší pozornost. Flakón obepíná elegantní stužka s pečetí loga Maison Givenchy 4G. 

Stříbrné L ́interdit logo na těle parfému podtrhuje neodmyslitelnou eleganci vůně. Vše je promyšleno do posledního detailu, aby poctil i tu nejnáročnější ženu. 

Vůni vytvořil mistr Dominique Ropion, spolu s Anne Flipo a Fanny Balem. Eau de Parfum Rouge rozžhaví oheň s podpisem L’Interdit. Hořící rudá doplňuje smyslnost parfému. 

Původní květinový bouquet je pohlcen nóty krvavého pomeranče. Výbušnost a štiplavost vůně podtrhuje akcent zázvoru, který má také afrodiziakální účinky. Vibrující kompozice listů chili papriček rozehrává koncert svůdnosti a umocňuje ho peprným akordem. 

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.