PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

L'INTERDIT EAU DE PARFUM

L’INTERDIT. PŘEKONÁVÁNÍ LIMITŮ, ZLOMOVÝ OKAMŽIK, KDY SE ŽIVOT STÁVÁ VZRUŠUJÍCÍM.

HUBERT DE GIVENCHY VYTVOŘIL ZTĚLESNĚNÍ JEMNOSTI, RAFINOVANOSTI A SKLOUBIL JEJ S NĚČÍM SILNÝM A PŘEKVAPIVÝM. S DOKONALÝM PŮVABEM PŘICHÁZÍ NAPĚTÍ. S ELEGANCÍ PŘICHÁZÍ DRZOST. MINIMALISTICKÁ KOMBINACE ČERNÉ A BÍLÉ BYLA PRO NĚJ CHARAKTERISTICKÁ, ALE TUTO STROHOST VYVAŽOVAL ODVÁŽNÝMI STŘIHY. BYL ARISTOKRATEM S AVANTGARDNÍM STYLEM. JEHO NEKONVENČNÍ KOLEKCE “SEPARATES” VNESLA NOVÝ ŽIVOT DO MÓDNÍHO PRŮMYSLU. RADIKÁLNÍ TAH, KTERÝ DAL SVOBODU ŽENÁM V DOBĚ, KDY MÓDNÍ DOMY TVOŘILY JENOM TOTAL LOOKY. V JEHO PŘÍSTUPU K MÓDĚ BYLO NĚCO KLASICKÉHO I INOVATIVNÍHO.

MOŽNÁ TO BYL DŮVOD, PROČ SI JEJ AUDREY HEPBURN VYBRALA ZA SVÉHO DVORNÍHO NÁVRHÁŘE. JEJÍ VOLBA BYLA OD ZAČÁTKU JASNÁ, A PROTO MEZI NIMI VZNIKLO CELOŽIVOTNÍ PRÁTELSTVÍ STEJNĚ TAK, JAKO VÝJIMEČNÁ SPOLUPRÁCE UMOŽŇUJÍCÍ VYTVOŘENÍ MNOHA NÁDHERNÝCH MÓDNÍCH KUSŮ. TOTO NEOBVYKLÉ PŘÁTELSTVÍ POZDĚJI URČOVALO SMĚR JAKÝM SE DŮM GIVENCHY UBÍRAL. JEDNÍM Z NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH VÝTVORŮ PŘI SPOLUPRÁCI SE SVOU MÚZOU BYLA VŮNĚ, PŮVODNĚ VYTVOŘENÁ SPECIÁLNĚ PRO AUDREY. KDYŽ SE JI POZDĚJI HUBERT ZEPTAL, ZDA JÍ MŮŽE KOMERCIALIZOVAT, ODPOVĚDĚLA: “JE VOUS L’INERDIS!” (“ZAKAZUJI VÁM TO!”).

V ROCE 2018, SE OTEVÍRÁ DALŠÍ KAPITOLA, KDY GIVENCHY PŘICHÁZÍ S NOVOU VŮNÍ L’INTERDIT A VYZÝVÁ ŽENY, ABY PŘEKROČILI HRANICE A OKUSILI ZAKÁZANÉ.

L’INTERDIT 1957, PRVNÍ VŮNĚ GIVENCHY.
L’INTERDIT 2018, POCTA SVOBODĚ.
NOVÁ NEOHROŽENÁ KLASIKA.

OBJEVTE ZAKÁZANÉ. GIVENCHY DNES VYZÝVÁ VŠECHNY ŽENY, ABY NABRALY ODVAHU A VYSTOUPILY Z ŘADY. ABY SI VYCHUTNALY POCIT SVOBODY A VZRUŠENÍ ZE ZAKÁZANÉHO. ABY PŘEKROČILY VŠECHNY LIMITY, SKUTEČNÉ, SMYŠLENÉ NEBO STANOVENÉ SPOLEČNOSTÍ. PROTOŽE NĚKDY JSOU JEDINÉ LIMITY JENOM V NAŠÍ HLAVĚ.

L’INTERDIT JE VŮNĚ, KTERÁ MÁ PŘIPOMÍNAT, ŽE OBČAS JE DRZOST A ODVAHA JEDINÁ CESTA KE SVOBODĚ. A ŽE ZA HRANICEMI MŮŽEME NALÉZT MNOHO POTĚŠENÍ.

JEDINEČNÁ PODZEMNÍ KVĚTINA. NEOBYČEJNÁ, ODVÁŽNÁ VŮNĚ. NEODOLATELNĚ ELEGANTNÍ. NOVÝ DRUH ŽENSKOSTI. SÍLA ZROZENÁ Z KONTRASTŮ. PŘEKVAPIVÉ SPOJENÍ BÍLÝCH KVĚTŮ A ČERNÝCH AKORDŮ. ŠOKUJÍCÍ STRÁNKA ELEGANCE. VYTVOŘILI JI MISTŘI PARFUMÉŘI DOMINIQUE ROPION, ANNE FLIPO A FANNY BAL. L’INTERDIT V SOBĚ UKRÝVÁ KYTICI BÍLÝCH KVĚTŮ Z POMERANČE, JASMÍNU A TUBERÓZY. NA DRUHÉ STRANĚ JSOU KONTRASTNÍ ZEMITÉ ČERNÉ TÓNY POCHÁZEJÍCÍ Z PAČULI A VETYVERU.

DOKONALOST JE V JEDNODUCHOSTI A SOFISTIKOVANOSTI. L’INTERDIT JE JAKO KATALYZÁTOR, JAKO KLÍČ OD DVEŘÍ, KTERÉ VEDOU KE SVOBODĚ. TALISMAN, KTERÝ NÁM DODÁVÁ SÍLU NA CESTĚ ZA SEBEPOZNÁNÍM. DESIGN FLAKONU Z ROKU 2018 JE INSPIROVÁN ORIGINÁLEM Z ROKU 1957. JE DOKONALE NADČASOVÝ A STÁLE SVĚŽÍ A MODERNÍ. HLADKÝ A ČISTÝ, SE ZAOBLENÝMI HRANAMI, VYJADŘUJÍCÍ JEMNOST A SÍLU. JEDNODUCHÝ, DOKONALE ŽENSKÝ A NĚŽNÝ FLAKON JE ELEGANTNĚ LEMOVÁN MATNOU ČERNOU STUŽKOU S KONTRASTNÍM LESKLÝM LOGEM SE ČTYŘMI G. KRABIČKA PAK NESE PODPIS HUBERTA DE GIVENCHY.


    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.